O SERWISIE

Witaj w BitHub.pl!

BitHub to największy w Polsce informacyjno – publicystyczny portal o tematyce blockchain i kryptowalut. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kryptowalutami, czy też masz już na tym polu spore doświadczenie, w BitHub z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Naszym celem jest popularyzacja oraz integrowanie kryptowalutowej społeczności. Poprzez aktywne tworzenie portalu o tej tematyce mamy możliwość dostarczania Tobie zawsze aktualnych treści na najwyższym poziomie.

Interesujesz się kryptowalutami i blokchain? Zobacz, jakie treści udostępniamy dla Ciebie w BitHub.pl:

Aktualności – zastanawiasz się, jakie tematy są aktualnie na tapecie, o czym mówi się w branży, jakie treści ostatnie opublikowaliśmy? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz właśnie w sekcji Aktualności. Zbieramy tu wiadomości i artykuły na tematy technologiczne, polityczne, finansowe, prognozy, rankingi kryptowalut i wiele wiele innych.

Wiadomości – codziennie, przez siedem dni w tygodniu dostarczamy Tobie najświeższe i najbardziej aktualne newsy ze świata kryptowalut i blockchain. Nasze wiadomości to krótkie wpisy informacyjne, dzięki którym zawsze będziesz na bieżąco! Wiadomości BitHub to również doskonała okazja do podjęcia żywej dyskusji na tematy, które są w danym czasie na tapecie w naszej branży.

Artykuły – to dłuższe teksty o charakterze publicystycznym lub reportażowym, w których podejmujemy się dokładnego omówienia i komentowania ważnych kwestii związanych z kryptowalutami i blockchain. W tej sekcji znajdziesz także wiele tekstów, w których uczymy o istotnych zagadnieniach i przybliżamy znaczenie określonych pojęć i zagadnień. Najbardziej aktualny, polecany przez nas artykuł znajdziesz codziennie w zakładce „Gorący temat”.

Poradnikitutaj umieszczamy dokładne opisy kryptowalut  (do tej pory opisaliśmy ich ponad 50), informacje i tutoriale dotyczące giełd, bazę wiedzy, instrukcje obsługi portfeli kryptowalutowych oraz wiele, wiele innych pomocnych opracowań dla każdego.

Analiza techniczna popularnych kryptowalut – dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i we czwartki wieczorem publikujemy analizę techniczną popularnych kryptowalut. W treści analizy zawsze znajdziesz komentarz do ciekawych sytuacji na wykresach cenowych wraz z podsumowaniem dotychczasowej aktywności rynku.

Ranking kryptowalut – raz w miesiącu dokonujemy naszego autorskiego podsumowania ostatnich 30 dni na rynku. Prezentujemy aktualny ranking najlepszych kryptowalut pod względem wzrostów i spadków wartości, jak również dokonujemy zbiorczego przeglądu najważniejszych wydarzeń ubiegłego miesiąca.

Praworaz na dwa tygodnie, we środę, prezentujemy Tobie specjalistyczny tekst na tematy prawne związane z kryptowalutami. W tej kolumnie znajdziesz wartościowe teksty omawiające w bardzo szczegółowy sposób mniej lub bardziej zawiłe kwestie podatkowe, regulacyjne, dotyczące rozliczeń z fiskusem oraz zawierające wskazówki dla firm, które chciałyby zorientować się w przepisach prawnych dotyczących rynku kryptowalut.

Jeżeli jesteś zainteresowany/ -a kryptowalutowymi gadżetami, w BitHub masz możliwość zrobienia zakupów! Po kliknięciu w Sklep przeniesiesz się do sklepu Flying Atom, w którym możesz nabyć portfele sprzętowe, kubki, koszulki, breloki, poduszki, lampki i wiele innych, inspirujących gadżetów.

BitHub.pl tworzymy z myślą o każdym Czytelniku. Staramy się cały czas rozwijać nasz portal i możesz być pewny, że z czasem będziemy dodawać nowe, ciekawe działy.

Jeżeli chciałbyś skontaktować się z nami i podzielić opinią lub sugestiami dotyczącymi rozwoju BitHub, a może nawet podjąć współpracę – zapraszamy do skorzystania z zakładki Kontakt.

Nasze social media:

Twitter: tutaj

Strona na Facebook’u: tutaj

Grupy na Facebook’u:

Youtube: tutaj