Ile można zarobić podczas wydarzenia Alpha w metaversie Sandbox?

7 327

Fani Sandbox musieli czekać na to 4 lata. 29 listopada rusza Alpha – wielotygodniowy event P2E, w ramach którego będzie można sporo zarobić…

Alpha w Sandbox

Sandbox umożliwia użytkownikom zarabianie na czasie spędzonym w metaversie w formule „play-to-earn”. Gracze mogą kupować wirtualne działki i tworzyć NFT w grze, jak również zdobywać token Sandbox (SAND), wykonując różne zadania. Mają też możliwość, aby go stakować.

Zgodnie z zapowiedzią, Alpha rozpocznie się 29 listopada o godzinie 14:00 naszego czasu i potrwa do 20 grudnia. Niestety, doświadczyć Alphy w pełni będzie mogła zaledwie „garstka” graczy. Wybrana grupa 5000 użytkowników będzie miała szansę zarobić nawet do 1000 SAND (warte około 3290 USD w obecnych cenach) i trzy ekskluzywne NFT ukryte w ramach 18 doświadczeń opracowanych w grze.

Trzy ekskluzywne NFT będą dostępne tylko podczas wydarzenia. Będą przedstawiać bramę w stylu średniowiecznym, niebiesko-czarnego smoka i długi miecz, których będzie można aktywnie używać w metaversie:

ekskluzywne nft sandbox

Jak zdobyć przepustkę do udziału w wydarzeniu?

Alpha Pass to bilet NFT, który zapewnia pełny dostęp do wydarzenia dla 5000 osób. Tysiąc jest do zgarnięcia w loterii dla właścicieli parceli w Sandbox, a 2250 kolejnych zostanie rozdanych posiadaczom kont Sandbox w ramach codziennych konkursów społecznościowych przez okres trzech tygodni. Alpha passy będą również dostępne w sprzedaży na rynku wtórnym OpenSea między 29 listopada a 19 grudnia.

Gracze nie posiadający Alpha Pass będą mogli uzyskać dostęp do trzech doświadczeń i Alpha Hub – trybu gry wieloosobowej, który oferuje szereg lokalizacji i zadań, aczkolwiek nie będą kwalifikować się do nagród P2E.

Według danych OpenSea, cena minimalna NFT Sandbox wynosi aktualnie około 1,019 ETH (ok. 4 284 USD). Całkowity wolumen obrotu (od końca 2019 roku) liczy sobie już 39 700 ETH (165,3 mln USD).

Nowe ATH SAND

Na początku tego miesiąca, Sandbox zamknął rundę finansowania serii B o wartości 93 milionów dolarów, prowadzoną przez SoftBank Vision Fund 2. Środki mają zostać przeznaczone na skalowanie metaversu poprzez tworzenie nowych gier i doświadczeń oraz poszukiwanie dodatkowych partnerstw z popularnymi markami.

Według danych Coingecko, cena SAND osiągnęła dziś nowy rekord wszech czasów w wysokości 3,63 USD. Cena tokena odnotowałw w bieżącym roku gwałtowny wzrost, zyskując w ciągu ostatnich 12 miesięcy około 8288%.

sand cena
źródło: link

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze