Jaki kierunek obierze XRP w tym tygodniu?

XRP sprawia wrażenie aktywa, które utknęło w pewnym punkcie i nie wiadomo do końca, w którą stronę pójdzie. Choć trzeba przyznać, że od kilku dni nastroje są raczej niedźwiedzie, biorąc pod uwagę delikatne spadki. Czego możemy oczekiwać w nadchodzących dniach po kryptowalucie od Ripple? Sprawdźmy co wskazują analitycy i ekspercie z branży.

XRP wróci do wspinaczki na szczyt?

Wszyscy zadają sobie pytanie, w jakim kierunku może pójść kurs XRP. Październik początkowo był niemrawy, ale ostatecznie na plus. Listopad póki co również wygląda dość spokojnie, a w ostatnich dniach widać nawet delikatne spadki. Co prognozuje branża? Analityk Dark Defender przewiduje ponad 30% wzrost ceny XRP do końca przyszłego tygodnia. Jeśli taki scenariusz się sprawdzić, oznacza to wzrost ceny XRP do poziomu 0,87 USD.

Głos zabrał też EGRAG CRYPTO, który na początku października przedstawił szaloną prognozę mówiącą o wzroście o 1160%. Tym razem propozycja jest bardziej przyziemna, ale wciąż mocno optymistyczna. EGRAG CRYPTO zakłada wzrost XRP do 1,40 USD do końca 2023 r., pod warunkiem, że pokona główne punkty oporu.

Tym razem w rolę „turbo optymisty” wcielił się analityk Tony „The Bull”, który spekuluje, że XRP może utworzyć tzw. „Boską świecę”, podobną do 900% wzrostu podczas hossy byków w 2017 r. Według niego obecna dynamika rynku przypomina tę z przeszłości.

Zobacz też: XRP przekroczy magiczną granicę jeszcze w tym tygodniu?

To niedźwiedzie się przebudzą?

Jak to zwykle bywa, istnieją też prognozy, które są znacznie mniej popularne, a niejednokrotnie bywają wypierane ze świadomości przez inwestorów. Fakt jest taki, że negatywne scenariusze również istnieją i warto się z nimi zapoznać. Na pewno nie jest dobrym pomysłem ich ignorowanie. Na portalu „Cryptopotato” możemy przeczytać, że wskaźnik siły względnej (RSI) w ostatnich dniach wskazywał na doły. Jeśli ten trend się utrzyma, może to potwierdzić w najbliższych dniach niedźwiedzią tezę. Według portalu cena XRP może spaść o 10% poniżej poziomu około 0,5981 USD.

Może czyta się to mniej przyjemnie, ale warto rozważyć wszelkie możliwe propozycje, by później nie czuć się rozczarowanym lub uniknąć błędnego ruchu. Rynek niejednokrotnie opierał się pozornym prawidłowościom i zaskakiwał inwestorów.

Zastrzeżenie: Niniejszy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze