Platforma CryptoCom uruchomiła portal OTC dla klientów instytucjonalnych

6 934

Giełda CryptoCom uruchomiła portal OTC, aby umożliwić klientom instytucjonalnym „procesowanie dużych transakcji tak szybko, jak to tylko możliwe”.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie giełdy, ​​nowy portal OTC umożliwia uprawnionym użytkownikom otrzymywanie natychmiastowych kwotowań dla dużych transakcji OTC w ramach 10 rynków: BTC/USDT, ETH/USDT, ADA/USDT, XRP/USDT, SOL/USDT, BTC/USDC, ETH/USDC, ADA/USDC, XRP/USDC i SOL/USDC.

Rozwiązanie to umożliwia inwestorom instytucjonalnym i traderom detalicznym kupowanie /sprzedawanie par handlowych po wstępnie zatwierdzonej cenie za pomocą wewnętrznego mechanizmu kwotowania, który może zostać dostarczone w ciągu kilku sekund.

Dostęp do nowej usługi może teraz uzyskać tylko kilku wybranych VIP-ów klasy detalicznej i instytucjonalnej. Przedstawiciele giełdy podkreślili, że dostęp do platformy uzyskają niebawem wszyscy klienci instytucjonalni i VIP.

CRO notuje nowy rekord ceny

CryptoCom znajduje się obecnie w pierwszej dziesiątce giełd kryptowalut na świecie. Obsługuje ponad 10 milionów użytkowników. Platforma posiada jeden z największych na świecie programów kart krypto, CryptoCom Visa Card.

W czasie, gdy CryptoCom wprowadza nowe funkcjonalności i prowadzi kolejne kampanie marketingowe, cena CRO cały czas rośnie.

Niedługo po tym, jak firma zdobyła prawa do nazwy Staples Center za 700 milionów dolarów, CRO zyskało ponad 50%, osiągając nowy rekord wszech czasów na poziomie 0,79 USD.

W chwili pisania tego tekstu CRO kosztuje 0,68 USD i plasuje się na 13 miejscu zestawienia kryptowalut o największej kapitalizacji rynkowej.

Może Cię zainteresować:

Komentarze