Policjant kupił krypto i został milionerem

Vlad Stoica jest jednym z najmłodszych milionerów w Rumunii i odnosi kolosalne sukcesy na profesjonalnym poziomie. Policjant udzielił wywiadu na Antena Stars i wyjaśnił, jak został przedsiębiorcą po odejściu z Akademii Policyjnej.

Policjant rzucił pracę dla kryptowalut

Vlad Stoica wyznał, że zdał sobie sprawę, że praca w policji nie jest dla niego. Zainwestował wszystkie posiadane pieniądze w kryptowaluty i udało mu się zarobić pierwszy milion euro w wieku 20 lat.

„Pięć lat temu byłem jeszcze w Wyższej Szkole Policyjnej i jakoś próbowałem wyjść z tego systemu, aby zostać przedsiębiorcą. Zasadniczo w wieku 18 lat nie wiedziałem, że istnieje tak wiele opcji kariery, opcji zawodowych. Znamy tylko kilka pomysłów na przyszłość jak policjant czy lekarz.” – powiedział Stoica.

„Twierdziłem zawsze, że bycie policjantem to honorowy zawód. Wszystko zmieniło się gdy dostałem się na Akademię. Wtedy to zrozumiałem, że to nie jest to, czego chcę od życia. Potem spróbowałem sposobu na biznes i zainwestowałem. Ostatecznie udało się osiągnąć sukces dzięki kryptowalutom. ” – dodał.

W co inwestuje Stoica?

Policjant przyznał, że większość swoich pieniędzy, które zgromadził dzięki kryptowalutom wydał na wakacje i wyjazdy. Jednak obecnie ma inną pasję – inwestowanie w samochody. Niedawno młody milioner opublikował w social mediach zdjęcie swojego luksusowego samochodu.

„Na 3 roku na Akademii dowiedziałem się o kryptowalutach i powiedziałem, że jest to bardzo interesujące. Zobaczyłem ludzi, którzy zarabiali na nich, więc i ja zacząłem inwestować w nie pieniądze, które wtedy miałem. Jeśli zaś chodzi o zawód policjanta, to praktycznie od drugiego dnia akademii przekonałam się, że nie jestem do czegoś takiego stworzony.” – wspomina Stoica.

„To przyzwoita pensja, bardzo dobra jak na Rumunię, ale zdałem sobie sprawę, że chcę od życia więcej. Spędziłem dwie zimy w Azji, na Bali i w Tajlandii. Każdej zimy zostawałem w tych regionach na 3-4 miesiące. To było coś niesamowitego. Obecnie jednak wiem, że muszę inwestować dalej i pomnażać pieniądze. Teraz wszelkie pieniądze przeznaczam na samochody.” – oświadczył były policjant.

Komentarze