Joe007 zdradza, jak zarobić na bitcoinie…

Bitcoinowy wieloryb znany z często kontrowersyjnych opinii promuje strategię inwestycyjną, którą, jak mówi, przeoczy większość traderów. Jak zarobić na bitcoinie wg Joe007?

Joe007 twierdzi, że sprytni traderzy monitorują długoterminowe ruchy ceny bitcoina, sprzedając swoją pozycję, gdy BTC wzrośnie 10-krotnie i kupując, gdy Bitcoin spadnie 5-krotnie od szczytu.Trader, który jest znany z otwierania znacznych pozycji na giełdzie Bitfinex, nazywa tę metodę „prostą i skuteczną strategią inwestycyjną, która pozwala każdemu stać się wielorybem w rozsądnych ramach czasowych”.

Z przymrużeniem oka, czyli jak zarobić na bitcoinie a nie dać się zjeść

Joe uważa, że ​​zasada 10x / 5x będzie obowiązywać przez co najmniej kilka następnych cykli. Trader sądzi, że ​​bitcoin jest obecnie zbyt niestabilny, aby przyjąć podejście „kupuj i nigdy nie sprzedawaj”.

Joe zwraca również uwagę, że powtarzające się fale wzlotów i upadków pasują do szumu ulicy na temat BTC:

„Kup BTC, gdy spada, a wszyscy szczekają, że wkrótce spadnie do zera. Sprzedaj, gdy wzrośnie, a sąsiad poprosi Cię o wskazówki, jak wejść w kolejny „bit coin”.

Joe007 twierdzi również, że halving Bitcoina zacznie mieć mniejsze znaczenie w każdym kolejnym cyklu:

„Halvingi mogły służyć jako główne czynniki powodujące nierównowagę podaży / popytu we wczesnych cyklach. Jednak z biegiem czasu zmiany po stronie popytu będą odgrywać znacznie większą rolę, IMHO”.

Jeśli chodzi o portfolio trader wyznał, że oprócz bitcoina, lokuje „nietrywialną” kwotę swoich FIAT w Tether (USDT), aby zabezpieczyć się przed „upadkiem systemu bankowego”.

Od Redakcji

Bithub Flesz już na naszym kanale YouTube. Zapraszamy codziennie o 19:00 na skrót najważniejszych wydarzeń dnia z branży kryptowalut i finansów. Posłuchaj komentarzy i rozważań na temat tego, co może przynieść kolejny dzień! Program prowadzi Bitcoin Feniks.

Zobacz najnowszy odcinek:

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze