Bitcoin ma kosztować 1 mln $ do 17 czerwca 2023 – zakład na 2 mln USDC

Były CTO Coinbase stawia 2 miliony USDC na Bitcoina – kurs 1 mln do 17 czerwca 2023

Czy były CTO Coinbase jest jansowidzem ?

Balaji Srinivasan przepowiedział, że Bitcoin osiągnie 1 milion dolarów w ciągu 90 dni z powodu hiperinflacji w Stanach Zjednoczonych.

Były dyrektor ds. technologii Coinbase, Balaji Srinivasan, postawił miliony na cenę Bitcoina w ciągu najbliższych 90 dni, przewidując, że kryptowaluta osiągnie 1 milion dolarów do dnia 17 czerwca.

Zakład został zainicjowany 17 marca, kiedy użytkownik Twittera, James Medlock, zaproponował, że postawi każdemu milion dolarów, mówiąc, że Stany Zjednoczone nie doświadczą hiperinflacji.

Przeczytaj także : Kurs Bitcoina zbliża się do 28 000 $ – czy to nowy rynek byka ?

Balaji Srinivasan przyjmuje zakład

Kilka godzin później były dyrektor Coinbase przyjął zakład.

Zgodnie z proponowanymi warunkami, jeśli cena Bitcoina nie osiągnie 1 miliona dolarów do 17 czerwca, Medlock wygra waluty cyfrowe USD Coin o wartości 1 miliona dolarów. I na odwrót, jeśli Bitcoin będzie warty co najmniej 1 milion dolarów do tej daty, wtedy Balaji otrzymuje 1 milion dolarów w USDC. Srinivasan wyjaśnił w wątku:

„Kupujesz 1 BTC. Jeśli 1 BTC nie będzie wart 1 mln USD robię przelew. To jest ~40:1 szans, ponieważ 1 BTC jest wart ~26 000 $. Termin wynosi 90 dni”.

Zgodnie z zakładem, inni użytkownicy Twittera pomogli skonfigurować inteligentną umowę z warunkami umowy między zakłądającymi się. Srinivasan ujawnił również, że przesunie kolejny milion dolarów w USDC na kolejny identyczny zakład:

„Przenoszę 2 miliony dolarów do USDC na zakład. Zrobię to z Medlockiem i jeszcze jedną osobą, która udowodni, że jest wypłacalna i zdolna do zakładu. Zobacz mój następny tweet. Wszyscy inni powinni po prostu iść kupić Bitcoiny.”

Medlock i Srinivasan postawili zakład, opierając się na różnych poglądach dotyczących przyszłości gospodarki USA w obliczu ciągłej niepewności co do jej systemu bankowego.

Srinivasan argumentuje, że zbliża się kryzys, który doprowadzi do deflacji dolara amerykańskiego, a tym samym do scenariusza hiperinflacji, który podniesie cenę BTC do 1 miliona dolarów. Z drugiej strony Medlock jest niedźwiedzi w związku z nadchodzącą hiperinflacją w kraju.

Tymczasem cena Bitcoina osiągnęła 27 387 USD w chwili pisania tego tekstu, a jego kapitalizacja rynkowa zwiększyła się o ponad 194 miliardy USD od początku roku do 66% wzrostu w 2023 r., przewyższając akcje banków z Wall Street w obliczu obaw przed globalnym kryzysem bankowym.

Ponadto, po raz pierwszy od roku, cena BTC rozjechała się w stosunku do akcji amerykańskich, rosnąc o około 65% w porównaniu do 2,5% wzrostu S&P 500 i 15% spadku Nasdaq.

Może Cię zainteresuje :

Komentarze