Snickers i Milky Way promują DOGE i #DogeDay

Kiedy 6 grudnia 2013 r. Jackson Palmer wypuszczał na światło dzienne kryptowalutę Dogecoin (DOGE) mógł nie przypuszczać, że z czasem zrobi się wokół niej tyle szumu. W 2021 r. nie chodzi już tylko o wzrost ceny w wymiarze przekraczającym 800%, ale również pochlebne tweety ze wsparciem CEO Tesli Elona Muska, czy właściciela Dallas Mavericks, Marka Cubana. Teraz do trendu podłącza się producent czekoladowych słodkości, Mars Inc.

Snickers i Milky Way dla DOGE

Ostatnim, który dołączył do „mody na Dogecoin”, jest producent czekoladowych przekąsek spod dobrze znanych znaków Snickers i Milky Way. Obydwie marki są własnością giganta branży słodyczy, Mars Inc.

Podczas gdy Snickers udostępnił interesujący gif o Doge,

Milky Way stwierdziło:

Według danych z Google Trends, liczba wyszukiwań hasła „Dogeday” wzrosła znacząco, a hashtag zyskuje na popularności na platformie mediów społecznościowych. Zaangażowanie społeczne dla Dogecoin wynosi obecnie 931% z dominacją społeczną powyżej 536%. Sentyment, jakim cieszy się teraz Dogecoin wykracza poza wszelkie oczekiwania, biorąc pod uwagę, że Elon Musk nie napisał w zeszłym tygodniu na Twitterze niczego o Dogecoinie.

Rajd ceny DOGE

To, co odróżnia DOGE od innych alcoinów, to fakt, że 61% DOGE HODLerów posiada tę monetę przez ponad rok. Nie jest tak zapewne w przypadku większości innych topowych altcoinów, które oferują dwu- i trzycyfrowe zyski. Większość kryptowalut alternatywnych ma wysoki, krótkoterminowy współczynnik zwrotu z inwestycji. To dość ciekawe, że w przypadku DOGE jest odwrotnie.

Najciekawsze jest to, że DOGECOIN nie jest obecnie skorelowany z bitcoinem. Mimo to, gdy bitcoin zyskuje na popularności, DOGE rośnie wraz z nim, obok najlepszych altcoinów.

Ponieważ hashtag „DogeDay” obecnie zyskuje na popularności, wieluDogecoinowców oczekuje, że cena kryptowaluty osiągnęła ostatecznie 1 USD. DOGE pozostaje w dużej mierze niezrażony spadkami na rynku, które całkiem niedawno doprowadziły cenę króla kryptowalut do poziomu poniżej 52 000 USD.

źródło grafiki tytułowej: tutaj

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

forum-post
Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze