SEC vs. Ripple | Komisja nie życzy sobie przejawów przemocy fizycznej

Adwokat Ripple John Deaton stanowczo zaprzeczył promowaniu przemocy wobec SEC. O co chodzi tym razem?

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd złożyła kolejną odpowiedź w sprawie udziału posiadaczy XRP w sprawie Ripple. Stwierdzono, że zwolennicy aktywów cyfrowych strony pozwanej ​​nie mogą występować przed sądem jako amici curiae („przyjaciele sądu”), ponieważ są „zbyt stronniczy”, a ich interesy są zbieżne z interesami oskarżonych.

Johnowi Deatonowi zarzuca się ataki na SEC:

„[…] używa wulgaryzmów i odwołuje się do przemocy fizycznej w publicznych atakach w stosunku do SEC i jej personelu.”

SEC przytacza dwa przypadki, w których Deaton miał stosować w stosunku do SEC odniesienia do przemocy fizycznej:

„Na przykład, w odpowiedzi na raport dotyczący sporu dotyczącego odkrycia w tej sprawie, Deaton napisał na Twitterze 12 marca 2021 r .: „[T] tutaj jest tylko jeden sposób radzenia sobie z tyranem. PUNCH THAT MF IN HIS FACE . . .(brak tłumaczenia intencjonalny – przyp. red.). […]. 3 marca 2021 r. Deaton opublikował wideo, które opisał jako „mock cross examination” przewodniczącego Claytona, zawierające wiele zapalnych stwierdzeń, w tym dotyczące rzekomego zażywania narkotyków, i tego, że Deaton „może być zmuszony podejść i spoliczkować [wulgaryzmy] prezesa Claytona.”

Deaton zaprzecza promowaniu przemocy

Strona Ripple twierdzi, że SEC „atakuje posłańca”, przedstawiając Deatona jako „niezachwianego krzyżowca teorii spiskowych”.

Adwokat zaprzecza podżeganiu do przemocy, bagatelizując wagę wspomnianych wyżej komentarzy i określając je jako „satyryczne” i „humorystyczne”:

„Korzystanie przez SEC z powyższego scenariusza, jak również imputowanie lub sugerowanie, że Deaton promował przemoc lub zażywanie narkotyków jest smutne i żałosne. Jest to wyraźna próba postawienia mec. Deatona w jak najmniej przychylnym świetle, mając nadzieję, że będzie to miało negatywny wpływ na wniosek o interwencję.”

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze