Nie chodzi o to, „czy” DOGE osiągnie 1 USD, tylko „kiedy”

To jak będzie z DOGE za 1 USD? Co sądzą na ten temat influencerzy? Hmmm?

Analityk Scott Melker napisał wczoraj, że cena Dogecoina powróci w najbliższej przyszłości do 0,35 USD. Nie minęła doba, a prognoza „ziściła się” z nawiązkąą Krótkoterminowa cena docelowa DOGE/ USD opierała się wg Melkera na jego technicznych wskazaniach na wykresie DOGE/ USDT:

Inny analityk kryptowalut, Justin Bennett, powiedział natomiast swoim ponad 66 tys. obserwatorów na Twitterze, że jeśli już posiadają cyfrowe monety DOGE, powinni je trzymać i nie sprzedawać:

Justin Bennett, który jest o wiele bardziej byczy w odniesieniu do DOGE, wydaje się wierzyć, że w perspektywie średnioterminowej cena DOGE nieuchronnie do ponad 1 dolara:

Jeden z bardziej popularnych analityków i influencerów Dogecoin wysłał tweet do swoich ponad 183 tys. obserwujących, w którym wyjaśnił, że jeśli wierzysz w pasję społeczności i zamiłowanie prezesa Tesli i Space X, Elona Muska do Dogecoina, to trudno nie wierzyć we wzrosty DOGE:

Zgodnie ze wskazaniami od LunarCRUSH, Dogecoin był na dzień wczorajszy nr 1 pod względem wolumenu społecznościowego wśród tak zwanych „memowych” kryptowalut:

W chwili przygotowywania niniejszej publikacji, DOGE kosztuje około 0,3121 USD, co oznacza wzrost o 3,7% w ciągu ostatnich 24 godzin. W ciągu ostatniego roku wzrost ceny DOGE liczony jest w wymiarze 11 273%.

źródło: link

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze