Cashback za płatności z wykorzystaniem Dogecoin

Kibice drużyny NBA Dallas Mavericks mogą otrzymać cashback w postaci karty prezentowej o wartości 25 dolarów, którą będą mogli wykorzystać w oficjalnym sklepie internetowym drużyny.

W tym celu muszą w ramach jednej transakcji dokonać płatności na kwotę przekraczającą 150 dolarów, a zamówienie opłacić kryptowalutą DOGE.

Mark Cuban zachęca do korzystania z DOGE podczas zakupów

Wprowadzenie cashbacku w sklepie Dallas Mavericks za zakupy rozliczane w memowej kryptowalucie nie powinno dziwić, ponieważ jej właścicielem jest miliarder Mark Cuban. Biznesmen wielokrotnie wyrażał swoje poparcie dla DOGE, czego przykładem jest niedawny zakład na milion dolarów o honor Dogecoina i twitterowa potyczka ważniaków.

Za co dokładnie można otrzymać cashback w programie Mavs Cryptomania?

Kartę prezentową o wartości 25 dolarów mogą otrzymać osoby, które zdecydują się na zakup gadżetów związanych z drużyną NBA lub kupią bilety na mecze. Osoby zainteresowane skorzystaniem z programu Mavs Cryptomania muszą tylko pamiętać o dwóch istotnych szczegółach:

  • zamówienie musi zostać opłacone w kryptowalucie DOGE,
  • wartość zamówienia musi przekroczyć 150 dolarów.

Program Mavs Cryptomania potrwa do 30 września. Dallas Mavericks to jedna z pierwszych drużyn, które zaczęły przyjmować płatności w kryptowalutach. Na początku kibice mogli płacić wyłącznie w BTC i ETH, ale w marcu wprowadzono również możliwość opłacania zamówień z wykorzystaniem DOGE.

Dlaczego Mark Cuban wspiera DOGE?

Mark Cuban w swoich wypowiedziach wielokrotnie podkreślał, że chociaż zdaje sobie sprawę, że kryptowaluta Dogecoin powstała w ramach żartu, to obecnie uważa, że ze względu na wysoki stopień adopcji można ją określać jako pełnoprawną walutę cyfrową. Dodatkowo według miliardera w sklep internetowym z asortymentem dla kibiców Dallas Mavericks dużo więcej klientów wybiera płatność za pomocą DOGE niż BTC lub ETH.

Pozytywne zdanie na temat kryptowaluty Dogecoin z pewnością ma również Glauber Contessoto, który dzięki zainwestowaniu pieniędzy w DOGE został milionerem. Aktualnie skupia się jednak na innym projekcie, o czym pisaliśmy w artykule: W co inwestuje dogecoinowy milioner?

Komentarze