W co inwestuje dogecoinowy milioner?

5 092

Glauber Contessoto to 33-letni inwestor, który dzięki memowej kryptowalucie został milionerem.

Chociaż w ostatnich dniach kurs SOL kilkukrotnie osiągał ATH, a wiele osób ma nadzieję, że to samo wydarzy się niedługo z BTC, dogecoinowy milioner ma na oku inny projekt.

Sposób na zarobienie miliona dolarów

Trudno powiedzieć, czy Glauber Contessoto jest dobrym inwestorem, czy po prostu ma wiele szczęścia. Nie da się natomiast zaprzeczyć, że swój sukces zawdzięcza… Elonowi Muskowi: w 2019 roku za wszystko wszedłem w akcje Tesli, na czym zarobiłem dużo pieniędzy. Następnie przeznaczyłem zarobione pieniądze na zakup Dogecoin, dzięki czemu jestem milionerem.

„So I went all in on #Tesla in 2019 and made a lot of money. Then I took that money and went all in on #Dogecoin and became a millionaire.”

Co Elon Musk ma z tym wszystkim wspólnego (oprócz tego, że jest CEO Tesli)? Otóż to dzięki tweetom popularnego miliardera Contessoto zainteresował się DOGE: powodem, dla którego inwestuję swoje oszczędności w Dogecoin, jest Elon Musk.

ADA na celowniku Glaubera Contessoto

Zarobienie miliona na kryptowalucie – memie sprawiło, że Contessoto cieszy się dużą popularnością wśród internautów. Jego konto na Twitterze (@ProTheDoge) obserwuje prawie 75 000 osób. To właśnie tutaj ostatnimi czasy informuje o swoich następnych inwestycjach: ludzie często pytają mnie, jaki będzie mój następny ruch. Podjąłem już decyzję. Następnym coinem, w który zainwestuję wszystkie pieniądze, będzie Cardano (ADA).

„People always ask me what’s my next move? Well I’ve made up my mind. The next coin I’m going all in on is #CARDANO”.

Warto jednak zwrócić uwagę, że w innej wypowiedzi dogecoinowy milioner zaznaczył, że chodzi o te pieniądze, które zarobi od teraz (a nie o zgromadzony dotychczas majątek):

„I’m going to start buying up as much cardano as humanely possible with every bit of money I start making from now on”.

Jeżeli zainteresowała Cię historia 33-letniego milionera, zajrzyj do artykułu Zarobił na DOGE 1 000 000 dolarów. Zainwestował w kryptowalutę wszystko, co miał.

Co sądzicie o planach Contessoto? Czy inwestycja w Cardano (ADA) rzeczywiście może się opłacić?

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze