Joe007 o LINK: „Każdy „shitcoin, bez względu na to, jak gówniany, ma potencjał generowania FOMO”

2 650

Chainlink nadal ustanawia szczyt za szczytem. Kryptowaluta zdaje się być aktualnie w trakcie poszukiwania przysłowiowego „sufitu”, a entuzjazm inwestorów bynajmniej nie opada. Sytuacja rynkowa, w jakiej znajduje się Chainlink, skłoniła jednego z największych wielorybów na Bifinexie – Joe 007 do skomentowania price action pozornie niemożliwego do powstrzymania altcoina. Stwierdził on, że Chainlink-a czeka taki sam los, jak wszystkie „shitcoiny”.

Wieloryb z Bitfinex ostrzega przed FOMO na Chainlink (LINK)

Chainlink po raz kolejny jest na ustach praktycznie wszystkich. Cyfrowe aktywo zanotowało właśnie najlepszy wynik od dwóch lat z rzędu. Jak dotąd – w 2020 r. – LINK wzrósł o ponad 390% i wciąż rośnie.

LINK USD
wykres LINK USD od TradingView

Po tym, jak przełamał swój poprzedni rekord wszech czasów przed „Czarnym Czwartkiem”, altcoin wybił się z długoterminowego zwyżkowego kanału. Moneta dostała niesamowitego kopa.

Jak to zwykle bywa w podobnych sytuacjach, do gry wchodzi FOMO (fear-of-missing-out). W najprostszych słowach chodzi o to, że gdy LINK notuje kolejne szczyty, na rynek wpływają coraz to nowe środki od inwestorów, którzy – zapewne już spóźnieni – pragną dołączyć się do tego rozpędzonego pociągu.

Pomimo chwili sławy, nie wszyscy wierzą, że LINK będzie dalej rósł. Joe007 ostrzega, że Chainlink jest shitcoinem, a jego inwestorzy skończą prawdopodobnie tak, jak wszyscy inni – z ogromną stratą.

Wieloryb stwierdził, że każdy „shitcoin, bez względu na to, jak gówniany, ma potencjał generowania FOMO”.

„Każdy przypadek FOMO wokół shitcoinów przynosi koncentrację bogactwa dla kilku traderów i powszechne straty dla nowej generacji shitcoinowych bagholderów”, kontynuował Joe007 w dyskusji w wątku na temat LINK USD na Twitterze.

LINK budził kontrowersje już wcześniej…

Teoria Joe007 została z pewnością udowodniona w przypadku innych altcoinów. Czy z Chainlink będzie inaczej?

LINK stał się jedną z najbardziej rentownych inwestycji już w roku ubiegłym. Według analityków firmy AnChain inwestorzy zyskali jednak w tym przypadku dzięki manipulacjom na rynku. Według danych AnChain większość wolumenów handlowych LINK wyczerpała się z powodu małej liczby adresów. Wiele wskazuje na to, że pompa na LINK naprawdę miała miejsce. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj

Kiedy parabola LINK ostatecznie wyczerpie się, sposób, w jaki zachowa się cyfrowa moneta ostatecznie zweryfikuje hipotezę, że LINK to „shitcoin”.

Przeczytaj nieprawdopodobną historię zarobku na LINK!:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł, ani w całości, ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi, czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze