Jaka jest rzeczywista wartość XRP?

17 364

XRP doświadczyło odrodzenia, częściowo dzięki społeczności WallStreetsBets. Grupa inwestorów jest w pewnym sensie odpowiedzialna za wzrost XRP z około 0,25 USD 28 stycznia do lokalnego, najwyższego poziomu 0,75 USD 1 lutego. Jaka jest jednak rzeczywista wartość XRP?

Rzeczywista wartość XRP

Niedawny wzrost XRP ożywił rozmowy na temat tego, czy moneta ma jakiekolwiek znaczenie w erze stablecoinów, takich jak Tether (USDT) i nieuchronnej emisji walut cyfrowych banków centralnych (CBDC).

Ponadto utrzymują się wątpliwości, czy XRP może wzrosnąć do poziomów, które pozwolą jego kapitalizacji rynkowej przekroczyć kapitalizację innych aktywów cyfrowych, takich jak bitcoin i ethereum. Niejaki MagicPoopCannon uważa, że ​​kapitalizacja rynkowa nie powinna stanowić problemu dla XRP, ponieważ ma ono rzeczywistą wartość. Wyjaśnił swoją logikę w następujący sposób:

„Osoby, które kwestionują potencjał wzrostu XRP z powodu rzekomych ograniczeń „kapitalizacji rynkowej”, nie rozumieją, że zostało ono zaprojektowane (i jest wdrażane), aby transferować biliony na całym świecie. Kapitalizacja rynkowa eksploduje, jeśli / kiedy to się zmaterializuje. XRP ma prawdziwą wartość. Pomyślcie o tym.”

XRP może znajdować się „na krawędzi eksplozji”

Jeśli chodzi o bieżące zainteresowanie rynkowe XRP, Magic prognozuje, że moneta może wzrosnąć do 9 lub nawet 20 dolarów:

XRP wygląda na to, że jest na skraju epickiej eksplozji. Mój cel na rajd to 9 dolarów, przy czym myślę, że mogliśmy zobaczyć mocne wycofanie. Jeśli tak się stanie, szczerze wierzę, że XRP może wzrosnąć o 20 USD, a ostateczny cel to około 50 USD.

Magic wyjaśnił dalej, że takie cele dla XRP nie są niemożliwe, ponieważ wartość aktywa wzrosła w 2017 roku o ponad 76000%.

„Nienawidzisz go czy kochasz, #XRP prawdopodobnie ma obecnie największy potencjał wzrostu ze wszystkich głównych kryptowalut i miało jeden z najlepszych, jeśli nie NAJLEPSZYCH wyników w 2017 r., ponieważ wzrosło dosłownie o 76000%.”

Giełda Uphold dostępna dla traderów XRP z USA

Warto zauważyć, że mieszkańcy USA nadal mogą handlować XRP na giełdzie kryptograficznej Uphold. W kontekście szumu wokół pozwu SEC w stosunku do Ripple Labs, platforma zdecydowała się na podejście „poczekaj i zobacz”, zamiast natychmiast delistować aktywo. W rezultacie, wielu traderów i inwestorów XRP ze Stanów Zjednoczonych przeniosło swoje monety do Uphold:

rzeczywista wartość XRP
źródło: tutaj

Od Redakcji

Niniejszy artykuł, ani w całości, ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi, czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadn ego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze