Dwa altcoiny, którymi interesuje się Circle, Coca-Cola, Microsoft. Pompujemy?

Tyler Swope przewiduje, że do dwóch aktywów cyfrowych napłynie niebawem fala kapitału mierzona w miliardach dolarów. Miałoby to pozwolić właśnie tym dwóm altcoinom na objęcie prowadzenia w kolejnym, potencjalnym boomie na kryptowaluty alternatywne.

Compound Finance (COMP)

Gospodarz Chico Crypto poinformował swoich 255 000 subskrybentów na YouTube, że Compound Finance (COMP) prawdopodobnie przesunie się znacznie wyżej na liście aktywów kryptowalutowych pod względem kapitalizacji rynkowej.

Swope odwołuje się w swojej argumentacji do ogłoszenia Circle, w którym gigant blockchain ujawnił, że ​​wykorzysta Compound Finance w swoich planach, aby zapewnić firmom dostęp do rynków pożyczek zdecentralizowanych (DeFi), a także innych usług.

„Ten protokół DeFi jest pierwszym, który będzie działał z interfejsem Circle DeFi API… Więc dlaczego jest to mój wybór […]? Cóż, po pierwsze, spadł on w dół w rankingach, aż do 58 pozycji, podczas gdy wyższe pozycje okupowane są przez kupę bzdurnych tokenów, które nie przynoszą nikomu żadnego pożytku.”

Nawet niektóre z jego tokenów: CETH, CDAI, CUSDC, są notowane wyżej niż sam governance token COMP. Dowodzi to masowego wykorzystania protokołu Compound, co winduje te tokeny jeszcze wyżej. Myślę, że COMP powinien znajdować się wyżej niż one… Powinien znajdować się co najmniej w Top 30.”

W chwili przygotowywania niniejszej publikacji, COMP wyceniany jest na 403,09 USD i jest obecnie 49 największym cyfrowym aktywem według CoinGecko.

Unibright (UBT)

Drugim altcoinem na liście Swope’a jest Unibright (UBT), który opracowuje rozwiązania blockchain dla przedsiębiorstw oraz buduje platformy integracyjne i ekosystemy dla zasobów tokenizowanych.

Unibright odgrywa również ważną rolę w rozwoju Baseline Protocol i Baseledger, który jest inicjatywą typu open source, mającą na celu zapewnienie przedsiębiorstwom biznesowym pakietu nowych usług opartych na blockchain.

Swope odnotowuje niedawną dyskusję między programistami, którzy twierdzą, że niebawem pojawią się komunikaty dotyczące szerszej adopcji platformy na poziomie korporacyjnym.

W chwili pisania tego tekstu UBT jest notowany po 1,31 USD, pozostając w ciągu ostatnich 30 dni praktycznie cały czas w konsolidacji.

Przeczytaj również:

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze