Coin Bureau: Ten altcoin może być jeszcze większą niespodzianką niż dotychczas

Prowadzący popularny kanał o kryptowalutach, Coin Bureau, zmienia zdanie na temat naśladowcy Dogecoina (DOGE), Shiba Inu (SHIB).

W nowym filmie poświęconym wyłącznie SHIB, analityk, który występuje pod pseudonimem „Guy”, powiedział swoim 1,14 mln subskrybentów, że odkąd Coinbase zdecydowała się umieścić SHIB na parkiecie swojej giełdy, zaczął zwracać na to cyfrowe aktywo coraz większą uwagę:

„Shiba Inu jest jedną z kryptowalut w tej kategorii, o których wspomniałem wyłącznie w negatywnym kontekście. Ale kiedy usłyszałem, że Coinbase będzie listować SHIB, zacząłem rozważać scenariusz, w którym Shiba Inu ma w sobie coś więcej niż może się wydawać na pierwszy rzut oka.”

Cena Shiba Inu, po części dzięki tweetom dyrektora generalnego Tesli Elona Muska, wzrosła o 47 387 400% po handlu na poziomie 0,00000000008 $ (1 stycznia) do rekordowego poziomu 0,00003791 $ (10 maja), po czym spadła i, w chwili przygotowywania niniejszej publikacji, utrzymuje się na poziomie 0,00000855 USD.

Coin Bureau sugeruje, że SHIB może mieć bliskie powiązania z ekosystemem Ethereum. W przeciwieństwie do Dogecoina, Shiba Inu ma, zdaniem influencera, poważny zespół programistów, a jego twórca Ryoshi to teraz znaczące nazwisko w branży kryptowalut.

„Tam, gdzie Shiba Inu i Dogecoin różnią się między sobą, istnieją powiązania, które obydwa projekty mają w odniesieniu do społeczności. DOGE to tak naprawdę tylko mem i nic więcej… Dla kontrastu, SHIB jest bliski zostania wielkim graczem w ekosystemie Ethereum, pokonując niedociągnięcia Dogecoina.

Pomimo tego, że Shiba Inu jest napędzany przez społeczność, wydaje się, że za projektem stoją bardzo płodne osoby.”

Shiba Inu (SHIB): Zabójca Dogecoin

Samozwańczy „zdecentralizowany, memowy token” określający siebie jako „Dogecoin KILLER” nie jest wynalazkiem per se. Jego 22-stronicowy „Woofpaper” (tak zatytułowano whitepaper SHIB) obiecuje, że moneta jest w 100% zdecentralizowana, za co jej założyciel – Ryoshi – ręczy osobiście.

Projekt zakłada, że jest „poświęcony budowie najlepszego, zdecentralizowanego ekosystemu (DECO) na naszej planecie”. W ramach Woofpaper wyjaśniono, że DEX Shiba INu o nazwie ShibaSwap wyróżni trzy „flagowe tokeny” pochodzące z ShibaSwap – SHIB, LEASH i BONE:

„Na ShibaSwap, twoje Shiba będą szukać (DIG) KOŚCI (BONES), a nawet palić ich tokeny (BURY). Najlepsi trenerzy nauczą nawet swoje Shiba SWAP-u, co pozwoli szczenięciu wymienić jeden token na inny.”

https://youtu.be/r-a8YeIVpzA

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze