60 proc. zysków z XRP w ciągu trzech lat? Ten facet udowodnił, że jest to jak najbardziej możliwe

Zadeklarowany fan kryptowalut i prawnik Jeremy Hogan ujawnił pochwalił się publicznie swoim portfolio XRP na platformie X.

Inwestor cieszy się obecnie zyskami w wysokości ponad 60 proc. z inwestycji w token przekazów pieniężnych. Adwokat jest przekonany, że dokonał rozsądnego wyboru.

Da się zarobić na XRP!

Prawnik skierował swój komunikat do fanów kryptowalut zainteresowanych wahaniami rynkowymi i ignorujących niewielkie zyski. Rzeczywiście, 60-procentowy wzrost majątku w ciągu trzech lat jest czymś, czego doświadczeni inwestorzy mogą tylko pragnąć.

Hogan uważa, że mógłby już nawet cieszyć się emeryturą, gdyby tylko w wieku 25 lat zainwestował w token, który zyskuje 20 proc. rocznie. To przekonanie ukazuje zaufanie prawnika do kryptowalut.

Dodajmy jeszcze. że praktycznie każdy, kto handlował lub inwestował w XRP w ciągu ostatnich kilku lat, odczuł na sobie działania Komisji ds. Papierów Wartościowych i Giełd. Z nieoficjalnych danych wynika, że Hogan kupił tokeny jeszcze przed złożeniem pozwu przez regulatora. Ten zaś nadszarpnął wiarygodność firmy, wpływając na wahania cen XRP.

W ostatnim czasie Hogan ujawnił swoje plany dotyczące przeniesienia swoich zasobów kryptowalutowych do spółki LLC należącej do Wyoming Trust

Tymczasem społeczność kryptowalutowa ma nadzieję, że już wkrótce nastąpią masowe rajdy. Analitycy uważają, że XRP może gwałtownie wzrosnąć do poziomów powyżej 1 USD.

Zobacz też: BitBoy Crypto. Wszystkie wzloty i ostateczny upadek popularnego influencera?

Hogan swoistym guru branży

W ostatnim czasie Hogan zaangażował się w wymianę zdań na X na temat toczącej się sprawy SEC przeciwko Ripple.Wczoraj wieczorem pokłóciłem się z żoną, co oznacza, że dziś rano myślę o 'odszkodowaniach'” – napisał. Następnie przeszedł do omówienia aspektów prawnych związanych z Ripple, zauważając: „Prawo zezwala SEC na dochodzenie odszkodowania, kar i odsetek”. Wyjaśnił, że odszkodowanie obejmuje usunięcie zysków od osób naruszających zasady, takich jak Ripple, a sąd zidentyfikował około 770 milionów dolarów niewłaściwej sprzedaży XRP inwestorom instytucjonalnym”.

W swoich rozważaniach Hogan zwrócił też uwagę na kilka kluczowych argumentów, które mogą działać na korzyść Ripple. Odnosząc się do sprawy SEC vs. Liu, wskazał, że „odszkodowanie jest sprawiedliwym środkiem zaradczym, co oznacza, że powinno być 'sprawiedliwe’. A sprawiedliwe w tym kontekście oznacza, że powinny to być zyski NETTO naruszycieli, a nie BRUTTO”. Oznacza to, że Ripple może znacznie zmniejszyć swoje zobowiązania poprzez odliczenie kosztów biznesowych od całkowitej sprzedaży.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze