Te kryptowaluty mają apetyt na spektakularne wybicia

Znany strateg i trader Smart Contracter uważnie obserwuje pięć aktywów kryptograficznych, które jego zdaniem przygotowują się na spektakularne wybicia.

Bitcoin

Trader znany jako Smart Contracter mówi swoim 136 500 obserwującym, że Bitcoin (BTC) jest praktycznie gotowy do wyrwania się z trzymiesięcznej konsolidacji powyżej 50 000 USD w drodze do nowego rekordu wszech czasów:

„Wybicie BTC aktywowane. Następny poziom – 80 000 USD”.

bitcoin kryptowaluty
źródło SmartContracter/Twitter

Ethereum

Na liście tradera znajduje się również Ethereum (ETH). Smart Contracter uważa, że para ETH / BTC ma w sobie zdecydowanie więcej paliwa, pomimo 133% wzrostu z 0,03 pod koniec marca do niedawnego maksimum 0,073. Chociaż od tego czasu para zaliczyła korektę, Smart Contracter twierdzi, że ETH / BTC może wzrosnąć nawet do 0,01, co stanowi potencjalny wzrost o ponad 44% w porównaniu z obecną ceną 0,69:

„Za każdym razem, gdy widzę tutaj post o realizacji zysków na ETH, opieram się nieodpartej chęci skomentowania, że „nie da rady ”. Spójrz na ETH / BTC lol. Jest w szczerym polu. Dlaczego, u licha, ktokolwiek miałby rozważać czerpanie zysków tutaj? To dosłownie rozrzedzone powietrze do minimum 0,08”.

ethereum kryptowaluty
źródło: SmartContracter/ Twitter

Ripple

Trzecią monetą na liście Smart Contractera jest XRP. Trader uważa, że token Ripple szykuje się do wybicia i zwiększenia swojej wartości nawet o 100% do 2,75 USD z obecnej wartości 1,37 USD.

ripple kryptowaluty
źródło: SmartContracter/Twitter

Na radarze tradera jest również Chainlink (LINK). Smart Contracter przewiduje, że zdecentralizowana sieć wyroczni podwoi swoją obecną cenę utrzymującą się na poziomie 45 dolarów w ciągu około dwóch miesięcy.

„LINK $ 100 w <60 dni”.

chainlink kryptowaluty
źródło: tutaj

Patrząc na LINK / BTC, analityk kryptowalut twierdzi, że to tylko kwestia czasu, zanim para wyrwie się z konsolidacji i osiągnie poziom 0,00115.

„Kolejne wybicie na LINK jest nieuniknione”.

1INCH

Ostatnią monetą w zestawieniu jest token zdecentralizowanej giełdy 1INCH. Według Smart Contractera, ruch powyżej 6,00 USD katapultuje zasób kryptograficzny do nowegon rekordowego poziomu 13,00 USD.

„Trzymiesięczna akumulacja na 1inch. Kiedy się w końcu wybije, poszybuje naprawdę wysoko”.

1INCH kryptowaluty

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze