4 zapomniane altcoiny. Czy warto po nie sięgnąć?

W nowym tweecie analityk Josh Rager mówi swoim 159 900 obserwatorom, że wierzy, że altcoiny są gotowe do dalszych rajdów w górę, podczas gdy ethereum zalicza jeden rekord ceny za drugim.

Wiele altcoinów ulegało kompresji przez ostatni tydzień lub dwa. Jeśli ETH wystartuje w tym tygodniu, spodziewam się, że w jego ślady pójdzie wiele wiele innych altcoinów”.

WINK

Na szczycie listy Ragera znajduje się oparta o blockchain platforma do gier WINK (WIN), która, zdaniem Ragera, ma szansę ostatecznie wybić się po wielokrotnym dotknięciu kluczowego poziomu oporu na wysokości 0,00139 USD.

„WINK testuje ten poziom oporu po raz czwarty z rzędu. Wiesz, co mówią, „fourth time’s the charm”. Właściwie to nikt tak nie mówi, ale to najtańszy token na Binance do kupienia w handlu detalicznym i nadal uważam, że tutaj sprawa się rozegra.”

wink
źródło: tutaj

XVG

Kolejną cyfrową monetą na liście Ragera jest Verge (XVG), zorientowana na prywatność, wcześniej znana jako DogeCoinDark. Według Josha Ragera, dawno zapomniany altcoin jest na skraju zainicjowania co najmniej 47-procentowego ruchu w górę w porównaniu do obecnej ceny 0,068 USD.

„Pierwszy altcoin, jaki kiedykolwiek kupiłem. Stary, dobry „DogeCoinDark” wydaje się być w stabilnym trendzie wzrostowym w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dostrzegam potencjał na 0,10 USD + w przyszłości. Nie sądzę, żeby znowu zobaczył nowe wzloty, ale prawdopodobnie to się stanie tylko dlatego, że tak powiedziałem”.

xvg
źródło: tutaj

QUICK

Trzecią monetą na radarze tradera jest coin zdecentralizowanej giełday (DEX) QuickSwap, która według niego powinna odbić się po spadku do 653 USD z rekordowego poziomu 1590,57 USD.

„Więc QuickSwap / QUICK miał teraz spory spadek dzięki wiadomościom o SushiSwap w MATIC. Chociaż nie jestem pewien, czy ten spadek ma sens, ponieważ jeśli się nie mylę, nagrody SushiSwap będą niewielkie w porównaniu z dużymi nagrodami w QuickSwap. Myślę, że QUICK może się tutaj odbić”.

quick
źródło: tutaj

FTM

Ostatnim typem Ragera jest cyfrowy zasób skalowalnej platformy zdecentralizowanych finansów Fantom (FTM). Według influencera, FTM szykuje się na wzrost wartości, walcząc o przebicie oporu na poziomie 0,81 USD.

„FTM. Miej oko na ten poziom. To wygląda na więcej ruchu w górę”.

ftm
źródło: tutaj

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze