Chcesz wiedzieć więcej o Bitcoinie, Dashu i ETH? Przyjdź na Warsaw Block!

720

Od ponad roku mieszkańcy Warszawy mogą brać udział w comiesięcznych spotkaniach osób zainteresowanych tematyką kryptowalut. Marcowy event, to kolejne, ważne dla środowiska wydarzenie i warto na nim być. Spotkanie będzie dotyczyć przede wszystkim Ethereum.

Spotkanie odbędzie się 30 marca o godzinie 19, przy placu Europejskim 1, w budynku Warsaw Spire na warszawskiej Woli. Organizatorem spotkań jest Coinfirm.

W tym miesiącu wysłuchamy wykładów: Marka Kirejczyka, Rutisa Bieliauskasa i Roberta Więcko.

Robert pełni funkcję Project Managera odpowiedzialnego za rozwój waluty, która – jak już wcześniej pisaliśmy, zyskuje mocną pozycję na rynku. Na spotkaniu będzie opowiadał  o nowym update Dasha.

Marek zajmował się technicznym rozwojem Daftcode, a obecnie jest konsultantem związanym z ETHworks, czyli serwisem zajmującym się Ethereum.

Rytis odpowiada za rozwój CoinGate, czyli strony i aplikacji, która umożliwia akceptację płatności dokonywanych Bitcoinem.

Zainteresowani wydarzeniem mogą spodziewać się solidnej porcji informacji na temat Etherum i przekonać się, jakie są opinie środowiska dotyczące ostatnich ciekawych wydarzeń związanych z Bitcoinem.

Warsaw Block odbywa się już od roku. Dotychczasowe spotkania dotyczyły między innymi kryptowaluty Dash, perspektyw ekonomicznych dla walut cyfrowych, czy Golem Project.

Wstęp jest bezpłatny, natomiast zainteresowane osoby powinny wcześniej zarejestrować się tutaj:

https://www.eventbrite.com/e/warsaw-block-the-monthly-bitcoin-and-blockchain-event-3032017-at-1900-tickets-32950225010

https://www.facebook.com/events/270740076671554/

 

 

kz

Komentarze