Blokchain. Technologia przyszłości, a może nadal koncepcja

3 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, przy ulicy Towarowej 55 odbędzie się konferencja na temat Blockchaina i jego zastosowania w biznesie. Prelegentami są między innymi pracownicy Ernst & Young, IBM i Microsoft.

Organizatorami konferencji są Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i Inwebit. Chcący wziąć udział w konferencji powinni wcześniej potwierdzić swoje uczestnictwo na portalu Meetup.com, bądź poprzez wysłanie maila do organizatorów.

Dlaczego blockchain może okazać się rewolucyjnym rozwiązaniem? Jakie są jego koszty w porównaniu z innymi systemami? Jaka jest jego wydajność? Czy jest rzeczywiście bezpieczny? Dlaczego fundusze venture capital zainwestowały w tym roku więcej w startupy blockchainowe zamiast w te bazujące na zastosowaniach Bitcoina? Czy da się zastąpić zaufanie technologią? Czy ta technologia nadaje się do wdrożeń w administracji publicznej? Po odpowiedź na te i inne pytania zapraszamy na konferencję pt. „Blockchain technologią przyszłości a może nadal koncepcją?”

czytamy na stronie konferencji.

Wystąpienie, będące zarazem tytułem konferencji, będące próbą odpowiedzi na pytanie, czy Blockchain jest technologią przyszłości, czy nadal koncepcją, wygłosi Dorota Zimnoch wspólniczka w Zinh Business Consulting Ltd. O biznesowym wymiarze Blokchaina opowie Tomasz Kibil, lider programu kryptowalut, realizowanego pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

W drugiej części konferencji pracownicy gigantów rynku IT, czyli IBM i Microsoft, opowiedzą o wdrożeniach tej technologii na własnym podwórku.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
arwat
arwat
7 lat temu

Skoro takie duże firmy interesują się tematem, to dobry znak dla wszystkich.

pyta
pyta
7 lat temu

A to płatne jest?

pyta
pyta
7 lat temu

A to płatne jest?

arwat
arwat
7 lat temu

Skoro takie duże firmy interesują się tematem, to dobry znak dla wszystkich.

5
0
Dodaj komentarzx