Zdiagnozowano u niego COVID-19 po uczestnictwie w konferencjach Ethereum

2 363

U jednego z aktywistów blockchainowych zdiagnozowano COVID-19 (koronawirus). Niedawno wziął on udział w dwóch ważnych konferencjach dotyczących łańcucha bloków. Teraz namawia wszystkie osoby, które miały z nim bliski kontakt na poddanie się testom na obecność wirusa.

Diagnoza: COVID-19

Zhen Yu Yong (Zen) jest współzałożycielem TorusLabs – projektu świadczącego usługi logowania dla zdecentralizowanych aplikacji na blockchainie Ethereum. W dniu dzisiejszym Yong podał do publicznej wiadomości informację, że po pierwszych oznakach złego samopoczucia, ostatecznie zdiagnozowano u niego obecność COVID-19.

Yong ostatnio uczestniczył w dwóch głównych dużych eventach blockchainowych – ETHLondon (28 lutego – 1 marca) i Ethereum Community Conference (3 – 5 marca w Paryżu, Francja). W związku z powyższym zaapelował do osób, które mogły być z nim w bliskim kontakcie, aby zwróciły się o pomoc lekarską i wykonały odpowiednie testy.

Osoba aktywnie zarażona COVID-19 może szybko przenosić wirusa na inne osoby. Zaleca się zachowanie minimum 1-metrowej odległości od osób, które wykazują symptomy choroby. Yong dodał, że według opinii lekarza, jego infekcja „prawdopodobnie przyszła z Francji”.

Co ciekawe, Francja wydała niedawno zakaz organizacji zgromadzeń w pomieszczeniach zamkniętych, które przekraczają 5000 uczestników. Ethereum Community Conference miała zgromadziła mniej uczestników, dlatego jej nie odwołano.

COVID-19 opóźnia konferencje Blockchain

Kilka miesięcy po pierwszych potwierdzonych przypadkach zachorowań, skutki obecności COVID-19 są niezaprzeczalne. Niestety wirus zatacza coraz większe kręgi. Globalna liczba ofiar śmiertelnych przekracza 4000, wiele krajów informuje o nowych przypadkach.

Jednym z pierwszych przełożonych eventów blockchainowych był TOKEN2049. Początkowo wydarzenie zaplanowano na okres 16 do 22 marca w Hongkongu. Ostatecznie termin przesunięto na październik.

Paryski szczyt Blockchain Week przeniesiono z 30 marca – 1 kwietnia na 9-10 grudnia. Ponieważ jednak jest to jedno z największych spotkań blockchain w roku, pojawiają się obawy, że Francuzi całkowicie anulują wydarzenie.

Giełda Binance, również przełożyła swoją konferencję. Binance Blockchain Week miał się odbyć między 29 lutego a 4 marca w Ho Chi Minh w Wietnamie. Pomimo ogłoszenia wiadomości ponad miesiąc temu, Binance wciąż nie poinformowała, w jakim terminie odbędzie się event.

Od Redakcji

Czy zapisaliście się już do newslettera Bithub i odebraliście swój Kurs Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych? Możecie to zrobić z poziomu strony głównej naszego serwisu lub poniższego artykułu:

Komentarze