Zbuduj swoją własną grę RPG w metaverse

Zbuduj swoją własną grę RPG w metaverse

Wraz z rozwojem gier Metaverse, programiści połączyli gry typu „graj, aby zarobić” z platformami, które pozwalają graczom tworzyć własne gry.

Przytłoczony pod niekończącym się strumieniem złych wiadomości rynek kryptowalut, zwiększył apetyt opinii publicznej na to, co jest wyjątkowe i unikalne. Chyba nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w eksplozji ruchu metaverse. Od wielkich koncertów i wirtualnych firm na rynku nieruchomości po szybko rozwijającą się sferę GameFi, cyfrowa rzeczywistość metaverse wkracza dosłownie wszędzie.

Ale czy metaverse jest czymś, czego należy doświadczać przede wszystkim pasywnie?

Większość platform Metaverse umożliwia użytkownikom dzielenie się treściami i grafiką, a istnieją nawet zdecentralizowane, autonomiczne gry Web3 zarządzane przez organizacje które pozwalają graczom uczestniczyć w ważnych decyzjach. Ale co z udziałem w samym stworzeniu świata metaverse ?

Ponieważ granice tego, co możesz zrobić w tej sferze, rozszerzają się, jeden z projektów GameFi otwiera na swojej platformie element, który da użytkownikom szansę na tworzenie i uruchamianie własnych światów gier. Chociaż projekt dopiero się rozpoczyna, jego sukces może mieć duże znaczenie dla przyszłości branży gier.

Gra blockchain w stylu RPG, w której można zarobić

Definity Legend to nadchodząca gra fantasy osadzona w cyfrowym wszechświecie, w której gracze będą mogli rywalizować ze sobą i wykonywać różne zadania, aby ulepszać swoje postacie, zdobywać zasoby w grze i wirtualną ziemię oraz zdobywać nagrody pieniężne. Gra jest zgodna z formatem RPG, w którym gracze wybierają typ postaci i rozpoczynają zadania i misje.

Każda postać jest niezamiennym tokenem (NFT), który można uzyskać za pomocą natywnych tokenów DLD platformy. Gdy gracz posiada postać, może modyfikować jej wygląd, zbroję i broń, zwiększając w ten sposób wartość postaci, jeśli chce ją odsprzedać.

Przeczytaj także: Wall Street rośnie w nadziei na mniejsze podwyżki stóp Fed

Gracze mogą ożywiać swoje historie

Jedną z kluczowych cech odróżniających Definity Legend od innych gier Metaverse jest mechanizm piaskownicy (mechanizm izolacji uruchamianych programów komputerowych od reszty systemu służący poprawie bezpieczeństwa ) edytora gier. Projektanci gier wbudowali narzędzie do tworzenia gier, które pozwoli wszystkim zainteresowanym zaangażować się w budowanie świata i uruchamiać własne gry w metaverse DL.

Twórcy sprawili, że funkcja edytora gry jest tak prosta, jak to tylko możliwe z technologicznego punktu widzenia, co oznacza, że ​​twórcy światów nie będą musieli martwić się o kodowanie ani żadne prace pod maską. Zamiast tego będą mieli wszystkie narzędzia niezbędne do przekształcenia swoich pomysłów w wirtualne doświadczenia, z których może korzystać każdy w metaverse Definity Legend.

Chociaż projekt jest wciąż na wczesnym etapie, jego ostatecznym celem jest demokratyzacja tworzenia gier, podobnie jak sposób, w jaki YouTube zmienił tworzenie treści.

Definity Legends planuje finansowanie i pierwszą premierę

W ciągu ostatniego roku zespół Definity Legends stworzył MVP i rozszerzył go na początkową wersję gry, którą zamierzają wydać. Projekt jest na wczesnym etapie i przeznaczył 25 000 unikalnych narzędzi NFT, aby pomóc w zwiększeniu liczby graczy i powiązanej społeczności. Te NFT będą dostępne za darmo w mennicy dla wczesnych użytkowników ekosystemu Definity Legends.

W miarę dopracowywania parametrów gry i budowania mechanizmów obstawiania i zarabiania w grze, projekt nawiązał współpracę z Epik Prime, liderem branży w łączeniu marek i korporacji z grami wideo, aplikacjami i innymi cyfrowymi krajobrazami.

Finansowanie pełnego rozwoju projektu będzie pochodziło ze sprzedaży publicznej i prywatnej natywnego tokena DLD Definity Legend. DLD to token w grze, który będzie stanowił podstawowy środek wymiany w metawszechświecie, a jednocześnie będzie służył do stakowania i działania jako zasób cyfrowy poza grą. Osoby zainteresowane udziałem we wczesnej prywatnej rundzie sprzedaży tokena DLD mogą zarejestrować się na stronie projektu.

Może Cię zainteresuje:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx