Willy Woo | Kapitalizacja BTC powyżej biliona dolarów do 2025 roku!

1 635
Willy Woo twierdzi, że bitcoin znajduje się na dobrej drodze, aby jego całkowita kapitalizacja osiagnęła ponad bilion dolarów w tym cyklu! W następnym zaś pobije wartość złota.

Analiza Willy’ego Woo

Willy Woo przewiduje cenę BTC już od kilku lat. To popularny i doświadczony analityk branży kryptowalut. Znany jest między innymi ze swoich analiz prowadzonych dla Forbesa i portalu CoinDesk. W 2017 roku został wyróżniony jako jeden z 5 najlepszych analityków bitcoina. Dziś cytowany jest przez wiele zewnętrznych portali jako ekspert.

https://twitter.com/VentureCoinist/status/1146601012389699587

Najbardziej Woo zasłynął jednak ze swojej predykcji z 2013 roku. Wtedy właśnie powiedział, że BTC osiągnie bilionową wartość do 2025 roku. Od tamtego czasu cena najpopularniejszej krytowaluty zdążyła spaść do $200 a także ponownie wspiąć się na obecne ATH – $20.000.

W swojej najnowszej analizie, Woo stwierdza, że ten bullrun będzie naprawdę wyjątkowy. Podczas the Coinist Podcast 4 lipca powiedział:

“Myślę, że ten cykl wyniesie nas ponad bilion dolarów, a następny będzie tym, który przebije całkowitą kapitalizację złota”

Słowa te wypowiedział na chwilę przed krótkotrwałym spadkiem wartości BTC z $11,700 do $10,800. Woo wspominał wcześniej o podobnych scenariuszach. Pomimo roku pełnego sukcesów, bitcoin nadal stawia czoła krytycznemu podejściu, które neguje jego jakiekolwiek podobieństwo do złota.

Bitcoin jako pierwszy pieniądz Internetu

Szukając początków idei Bitcoina, lub szerzej, pieniądza Internetu, warto powrócić do pewnego wywiadu, którego udzielił w 1999 roku Milton Friedman. To właśnie w nim ekonomista niejako przewidział powstanie pieniądza Internetu, którym ostatecznie okazał się być bitcoin.

Milton Friedman przewiduje wynalezienie bitcoina w 1999 roku.

Dla samego Woo Bitcoin również reprezentuje natywną cyfrową walutę Internetu.

“Bankierzy nazywają to bańką, technolodzy zakłóceniem, studenci historii świtem wieku cyfryzacji”

Poza tym, nie tylko Willy Woo przewiduje wzrosty. Pamiętajmy o niesławnym zakładzie McAfee’ego, według którego Bitcoina ma osiągnąć cenę $1 miliona do 2023. W innych analizach z kolei do głosu dochodzą opinie, według których bitcoin potrzebuje ochłonąć po morderczym biegu.

Milionowe bitcoiny

Perspektywa uzyskania przez BTC ceny $21000 do końca roku jest jednak możliwa. Nowe all time high w kontekście ostatnich analiz Woo reprezentowałoby “uczciwą cenę”. Prawdopodobne, że dopiero po sforsowaniu granicy $20000 pojawi się prawdziwe zainteresowanie kryptowalutą.

Komentarze