W ponad 1500 restauracjach w Danii zamówisz jedzenie płacąc kryptowalutą Bitcoin

1 104

Dania, mały kraj Europy Północnej przeciera szlaki. Nie ma zbyt wielu miejsc, które pozwalałyby kupować jedzenie za pomocą Bitcoinów i nie jest to zbyt dobra opcja i zachętą, podczas gdy człowiek ma świadomość, że może na tym „stracić” w momencie, gdy rynek wzrośnie. Jednakże, jeśli się nie jesteś hodlerem i nie boisz się używania kryptowalut jako środka płatności, dzisiejsza wiadomość jest idealna dla Ciebie.

Miło jest wiedzieć, że istnieją firmy, które wytyczają szlak dla wirtualnych walut, które mogą być użyte jako forma płatności – i, że są ludzie, którzy rzeczywiście chcą w ten sposób wykorzystać swoje Bitcoiny. Teraz można użyć swoich Bitcoinów ponownie na Hungry.dk, by zamówić internetowe jedzenie w ponad 1500 restauracjach.

Kupowanie za pomocą Bitcoinów dostępne od 2014 roku

W rzeczywistości fakt, że Hungry.dk akceptuje płatności Bitcoinami, nie jest tak naprawdę nowy, ponieważ oferował usługę już w 2014 r. (Lata świetlne, gdy chodzi o ewolucję kryptowaluty). Jednakże, jak wyjaśnił przedstawiciel Hungry.dk:

Od dłuższego czasu akceptowaliśmy Bitcoiny jako metodę płatności. Zdecydowaliśmy się jednak tymczasowo usunąć tę funkcję w zeszłym roku, ponieważ średni czas transakcji trwał zbyt długo.

Problemy zostały rozwiązany, a my dodaliśmy opcję ponownie … Hungry.dk obsługuje płatność, więc zawsze będziesz mógł używać Bitcoinów we wszystkich restauracjach, które aktualnie znajdują się na Hungry.dk.

Akceptacja Bitcoina i innych kryptowalut

W październiku informowaliśmy Was o innych sieciach, które dołączyły do świata kryptowalut. Internetowy sklep z częściami samochodowymi Newparts akceptuje płatności w siedmiu wybranych kryptowalutach: Bitcoin(BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Diamond (BCD), Bitcoin Gold (BTG), Dash, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i Zcoin (XZC). Amerykański dealer ma katalog z ponad milionem części samochodowych. W Australii zaś znajduję się najwięcej sprzedawców akceptujących Bitcoin Casha, łącznie około 80 punktów.

Czas na inne firmy?

Wciąż czekamy, aż w puli firm akceptująych kryptowaluty pojawią się Amazon i Apple, a także, na wystarczające użytkowanie i obrót ze strony społeczności Bitcoinowców, którzy w głównej mierze składają się z HODLerów.

Komentarze