Szkolenie: Kryptowaluty, blockchain i analiza techniczna

W przyszłym tygodniu odbędzie się szkolenie pod patronatem BitHub.pl , na które serdecznie wszystkich zapraszamy. Wprowadzenie do świata kryptowalut poprowadzi nasz analityk, obecny na portalu od samego początku – Janusz Zieliński. Występował już na takich wydarzeniach jak Blockchain MeetUp w Łodzi, webinar na portalu FxParkiet czy dni otwarte FlyingAtom w Warszawie. O analizie technicznej i grze na giełdzie opowie specjalista w swojej dziedzinie Arkadiusz Irek Jóźwiak. Jego wystąpień o rynku kryptowalut mogliście posłuchać również na dniach otwartych FlyingAtom w zeszłym miesiącu oraz dzisiaj na konferencji w Poznaniu

Zapraszamy na szkolenie

W grudniu nastąpiło oczekiwane przez wielu odreagowanie rynku po intensywnych wzrostach. Rozpoczęło się realizowanie zysków potocznie nazywane pęknięciem bańki na Bitcoinie. Podczas szkolenia zaprezentujemy, że można zarabiać nie tylko na wzrostach ale też na spadkach zakładając tak zwane pozycje krótkie. Wyjaśnimy od podstaw czym są i jak działają kryptowaluty, ponieważ aby zacząć zarabiać należy je najpierw zrozumieć. Obalimy wielokrotnie powtarzane mity i pokażemy jak bezpiecznie inwestować w kryptowaluty. Nauczycie poruszać się po rynku i dokonywać przemyślanych decyzji. Sprzedajemy wtedy kiedy inni są chciwi a kupujemy kiedy się boją. W 2013 w ciągu jednego roku na kursie bitcoina można zaobserwować aż dwie bańki, osoby z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami potrafiły wykorzystać chciwość i późniejszą panikę pozostałych graczy na swoją korzyść. Aktualnie mamy bardzo dobry moment aby rozpocząć przygodę z Bitcoinem, ponieważ jego popularność w zeszłym roku znacznie wzrosła a przy obecnym kursie wskaźnik siły względnej (RSI) daje sygnał wyprzedania rynku czyli dobrego momentu na wejście.

Szkolenie odbędzie się w Ostrołęce w przyszłym tygodniu – 24-25 luty.

Prowadzący

Arkadiusz Irek Jóźwiak – Z rynkiem walutowym związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywnie handluje również na rynku walutowym, kryptowalutowym i opcyjnym. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Na co dzień redaktor i analityk portalu Comparic.pl oraz blogger.

Janusz Zieliński – Entuzjasta kryptowalut od 2012 roku, związany z BitHub.pl od samego początku obejmując stanowisko analityka kryptowalut. Skupia się w swoich artykułach na przekazywaniu wiedzy w zrozumiały dla każdego sposób dzięki czemu były one cytowane m.in przez Forsal i Gazetę Prawną. Pomaga w zrozumieniu tego czym są i jak działają kryptowaluty oraz jak zadbać o bezpieczeństwo, żeby nie martwić się o swoje środki. Albert Einstein powiedział „Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić – to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.”. Jest to zasada, którą kieruje się podczas występowania na konferencjach oraz prowadzenia i organizowania szkoleń FlyingAtom z tematu kryptowalut.

Zakres szkolenia:

Kryptowaluty:
– Czym jest i jak działa Bitcoin(wykład)
– Czym jest blockchain(wykład)
– Historia Bitcoina(wykład)
– Portfele Bitcoin (wykład + ćwiczenia)
– Giełdy Bitcoin (wykład + ćwiczenia)
– Hard-fork, ICO(wykład)
– Altcoiny(wykład)
– Lighting Network(wykład)
– Bezpieczeństwo (wykład + ćwiczenia)
– Zaawansowane bezpieczeństwo (wykład + ćwiczenia)

Analiza techniczna:
– Poziomy wsparcia i oporu (wykład + ćwiczenia)
– Linie trendu (wykład + ćwiczenia)
– Mierzenia Fibonacciego (wykład + ćwiczenia)
– Średnie kroczące (wykład)
– Formacje świecowe (wykład)
– Formacje wykresu (wykład + ćwiczenia)
– Oscylatory: Stochastic, MACD, RSI, Wolumen (wykład)
– Rodzaje korekt (wykład)
– Kompletna analiza krok po kroku (wykład + ćwiczenia)
– Zarządzanie kapitałem (wykład)
– Zarządzanie pozycją (wykład)
– Jak nauczyć się tradować nie ponosząc dużych strat (wykład)

Link do wydarzenia: Facebook

Na hasło: BitHub.pl – Organizator udziela zniżki 5%
Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt do organizatora:
kryptostroleka@gmail.com
tel. 793715710

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x