Starbucks wybiera Polygon (MATIC), aby uruchomić nowy program społeczności i nagród NFT

2 629

Sieć sklepów z kawą Starbucks łączy siły z Polygon (MATIC), aby dać swoim klientom programu lojalnościowego szansę na zakup i zdobycie kolekcjonerskich znaczków NFT. Starbucks Coffee Company zwraca się do firmy Polygon o wprowadzenie kolekcjonerskich znaczków cyfrowych w ramach programu Web3 o nazwie Starbucks Odyssey.

Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Starbucks, program, który ma zostać uruchomiony jeszcze w tym roku, umożliwi sieciom Starbucks w Stanach Zjednoczonych zaangażowanie klientów w cyfrowe doświadczenia, odblokowanie ekskluzywnych nagród i rozwój ich marek dzięki rozwiązaniom web3.

Współpracując z firmą blockchain Polygon (MATIC), Starbucks Odyssey będzie oferować niewymienne tokeny (NFT), które można wykorzystać do zdobycia wyjątkowych doświadczeń w porównaniu z tradycyjnymi promocjami i rabatami. Portfel krypto nie będzie konieczny. Klienci mogą zapisać się na listę oczekujących.

Klienci będą śledzić swoje nagrody NFT za pomocą aplikacji

Uruchomienie Starbucks NFT jest rozszerzeniem programu zbierania nagród Starbucks, a klienci będą używać swoich danych logowania, aby uzyskać do nich dostęp. Po zalogowaniu członkowie mogą uczestniczyć w „podróżach” Starbucks Odyssey, serii działań, takich jak granie w interaktywne gry lub podejmowanie zabawnych wyzwań, aby pogłębić swoją wiedzę o kawie i Starbucks. Członkowie zostaną nagrodzeni za ukończenie zadań „znaczkiem” (NFT).

Co to jest Polygon (MATIC)?

Polygon został wydany w październiku 2017 roku. MATIC został założony przez Jaynti Kanani, Sandeep Nailwal i Anurag Arjun, dwóch doświadczonych programistów blockchain i konsultanta biznesowego.

MATIC to to token Ethereum, który umożliwia działanie sieci Polygon Network, rozwiązania skalującego dla ethereum. Polygon ma na celu zapewnienie szybszych i tańszych transakcji w Ethereum przy użyciu łańcuchów pobocznych warstwy 2, które są łańcuchami bloków działającymi obok głównego łańcucha Ethereum. Jest to pierwsza, łatwa w użyciu tego typu platforma.

Polygon praktycznie przekształca Ethereum w pełnoprawny system wielołańcuchowy (inaczej Internet of Blockchains). Ten wielołańcuchowy system jest podobny do innych, takich jak Polkadot, Cosmos, Avalanche itp. z zaletami Ethereum: bezpieczeństwem, tętniącym życiem ekosystemem i otwartością. Token MATIC będzie nadal istniał i będzie odgrywał coraz ważniejszą rolę, zabezpieczając system i umożliwiając zarządzanie nim.

Może Cię zainteresuje:

Komentarze