Shiba Inu (SHIB) zaprezentuje prace nad SHIB: The Metaverse na festiwalu filmowym w Teksasie

3 297

Shiba Inu (SHIB) to jeden z tych projektów, które z pozoru wyglądają na żart, typowy do niczego nieprzydatny i nie oferujący niczego nowego s***coin lub podłoże do klasycznego mechanizmu pump & dump. Jak się jednak okazało Shiba Inu (SHIB), po gigantycznych wzrostach w 2021 roku, szturmem wdarła się do top 10 kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej (dzisiaj top 16 z kapitalizacją na poziomie 5,7 mld dolarów) i wszystko wskazuje na to, że pozostanie z nami na dłużej.

Jakby tego było mało, od czasu do czasu docierają do nas informacje, że Shiba Inu (SHIB) może mieć w przyszłości realne (poza spekulacyjnym) zastosowanie – deweloperzy odpowiedzialni za projekt pracują bowiem nad własnym światem wirtualnym i co rusz przyciągają do siebie kapitał instytucjonalny.

Zobacz też: W tym mieście nie potrzebujesz do życia FIAT’ów – wystarczy Bitcoin!

Zespół stojący za Shiba Inu ogłosił dzisiaj (13.01), że zaprezentuje stan swojego najważniejszego projektu, SHIB: The Metaverse na nadchodzącym festiwalu filmowym South by Southwest and TV Festival (SXSW) w Austin w Teksasie. Wydarzenie będące „corocznym konglomeratem równoległych filmów, mediów interaktywnych i festiwali muzycznych” odbędzie się w dniach 10-19 marca.

Uczestnicy wydarzenia dostąpią możliwości zapoznania się z interfejsem użytkownika Shibowego metaverse’u i będą mogli zobaczyć stan prac nad projektem na długo przed tym, nim trafi on do ogółu społeczeństwa. Deweloperzy SHIB: The Metaverse mają także zapoznawać uczestników festiwalu z wiedzą z zakresu korzystania z cyfrowych portfeli oraz tego, jak wejść w posiadanie ziemi w świecie wirtualnym.

Na oficjalnym blogu projektu możemy także przeczytać:

Uczestnicy festiwalu otrzymają ekskluzywny podgląg WAGMI Temple, pierwszego z 11 HUBów w SHIB: The Metaverse. Wirtualna reprezentacja zbiorowej historii Shiba Token. SHIB Metaverse jest domem dla wciągających doświadczeń, które pozwolą ludziom odkrywać. Ucz się i wchodź w interakcje z ekosystemem Shiba Inu na nowe, ekscytujące sposoby.”

Twórcy odpowiedzialni za projekt zapewniają, że podczas teksańskiego festiwalu zamierzają ostatecznie zerwać z łatką twórców meme-coina i udowodnić światu, że Shiba Inu to poważny projekt z realnymi ambicjami.

Zobacz też: Google, General Motors i Ford inwestują w „wirtualne elektrownie”

Komentarze