SBF chce filmu o FTX i Sam go inicjuje

9 954

SBF chce filmu o FTX – Twitter i Peter Schiff wyśmiewa najnowszy pomysł oszusta

Sam Bankman Fries wpadł na pomysł z piekła rodem naśladując największych manipulatorów i krętaczy zaklinających rzeczywistość według swojego scenariusza.

Chce aby powstał film o FTX i osobiście zainicjował działania w tym celu.

Twitter oszalał z wściekłości bo jest oczywistym, że posiada kasę swoich klientów, którą może użyć na przedstawianie siebie samego w roli niewinnej ofiary, zaatakowanej przez złych i nikczemnych ludzi.

Jednym słowem społeczność kryptowalut nie jest zadowolona z najnowszych wiadomości dotyczących oszusta Sama Bankmana Frieda. Miał on się spotkać z autorem „Big Short”, Michael Lewisem i namaiwać go na realizację pomysłu polegającego na przedstawieniu opinii publicznej swojej wersji historii upadku FTX.

Członkowie społeczności kryptograficznej opublikowali swoje opionie w mediach społecznościowych w odpowiedzi na rzekome spotkanie byłego dyrektora generalnego FTX Sama Bankmana-Frieda z Michaelem Lewisem, scenarzystą popularnego filmu o handlu, The Big Short.

Ponieważ potencjalny przebój filmowy wydaje się już być w drodze, członkowie społeczności krytykowali inicjatywę Bankmana-Frieda, od opisywania spotkania jako „absurdalnego” po stwierdzenie, że Lewis również powinien zostać zbadany.

W tweecie członek społeczności wspomniał, że może to być próba ukrycia przestępców i „kontrolowania narracji” poprzez książkę. Tymczasem adwokat Nic Carter zasugerował, że Lewis również musi zostać zbadany, ponieważ pisarz śledził Bankmana-Frieda przez sześć miesięcy, nie wykrywając niczego podejrzanego.

Peter Schiff również skomentował tę kwestię. Według Schiffa, jeśli Bankman-Fried będzie źródłem tej historii, będzie to „fikcja”. Amerykański makler giełdowy zasugerował, że Lewis powinien poskładać to, co naprawdę się wydarzyło, rozmawiając z bardziej wiarygodnymi źródłami.

Niektórzy członkowie społeczności już porównują treść filmu z innymi filmami. Jeden z komentarzy zwraca uwagę, że film może być kolejnym Wilkiem z Wall Street, ale z „obrzydliwymi, brzydkimi ludźmi”, podczas gdy inny powiedział, że można go obejrzeć tylko wtedy, gdy Bankman-Fried rzuci kilka nazwisk i „wszyscy upadną”.

Tymczasem jeden z użytkowników Twittera uważa, że nie ma on takiego samego potencjału jak The Big Short a inni martwią się treścią filmu, jeszcze inni koncentrują się na finansach.

Członkowie społeczności krytpowalutowej domagają się, aby Bankman-Fried spłacił to, co jest winien użytkownikom FTX, poprzez zyski z potencjalnego przeboju filmowego.

Przeczytaj także : Fidelity i HSBC – następne instytucje finansowe wchodzą do świata Metaverse

SBF zbiera kasę na swój film

Kilka dni po zwolnieniu Bankmana-Frieda za kaucją adresy portfeli Alameda Research wykazały ruchy. Część środków została zamieniona na Bitcoiny za pomocą zdecentralizowanych giełd, takich jak FixedFloat i ChangeNow, platform często wykorzystywanych przez exploitów do ukrywania tras swoich transakcji.

https://twitter.com/AutismCapital/status/1607926622300299265

Może Cię zainteresuje :

Komentarze