Robert Kiyosaki o Bitcoinie – może spaść do 10 000 USD

Cena Bitcoina może spaść do 10 000 USD — Robert Kiyosaki

Upadek firmy handlującej kryptowalutami FTX wciągnął przestrzeń kryptowalutową w kolejny cykl strachu, niepewności i wątpliwości (FUD), przy czym uderzenie Bitcoina było również bardzo bolesne dla rynku. Gdy inwestorzy szukają cenowego dołka, Robert Kiyosaki, autor bestselleru „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, mówi o Bitcoinie, może to być 10 000 dolarów.

Największa na świecie kryptowaluta była ostatnio notowana na poziomie 16 637 USD, co oznacza spadek o 17,7% w ciągu tygodnia. Bitcoin jest teraz o 75,8% niższy od rekordowego poziomu 69 000 USD, opublikowanego około rok temu.

Kiyosaki przypomniał swoim obserwatorom na Twitterze, że jest wielkim zwolennikiem Bitcoina, złota i srebra. I wykorzysta tę wyprzedaż w krypto jako okazję do zaopatrzenia się w Bitcoina, jeśli spadnie do 10 000-12 000 USD.

Przeczytaj także: Marathon jest drugim co do wielkości publicznym posiadaczem Bitcoinów

„BITCOIN? martwie się? , Nie, nie martwię się. Obstawiam przeciwko Fed, Treasury, Bidenowi i stawiam na G [złoto], S [srebro] i Bitcoina” – napisał w piątek na Twitterze.

Kiedy w maju Bitcoin zaczął się załamywać, Kiyosaki określił go jako „świetną wiadomość” i przewidywał spadek do 20 000 USD.

„Czekam, aż Bitcoin spadnie do 20 tys. Następnie poczekam na test dna, który może wynieść 17 tys. Jego przewidywania spełniły się, gdy 18 czerwca Bitcoin na krótko osiągnął najniższy poziom 17 000 USD.

W kolejnej wiadomości do swoich czytelników w październiku, autor bestsellerów powiedział, że nadszedł czas, aby wykorzystać agresywną postawę Rezerwy Federalnej, aby kupić więcej złota, srebra i Bitcoinów.

„TO SZANSA ZAKUPU: jeśli FED będzie nadal podnosić stopy procentowe, USD stanie się silniejszy, powodując spadek cen złota, srebra i Bitcoina. KUPUJ więcej”. – napisał na Twitterze.

Kiyosaki uważa, że srebro skoczy do 100 dolarów, a następnie do 500 dolarów w ciągu tej dekady.

W połowie czerwca Kiyosaki udzielał również porad inwestycyjnych dotyczących przetrwania w tym wysoce inflacyjnym środowisku, mówiąc swoim zwolennikom, aby zaopatrywali się w puszki tuńczyka.

„Najlepsza inwestycja: puszki z tuńczykiem. Inflacja zaraz wystartuje. Najlepsze inwestycje to puszki tuńczyka i fasolka po bretońsku. Nie możesz jeść złota, srebra ani bitcoinów. Możesz jeść tuńczyka z puszki i fasolkę po bretońsku. Jedzenie najważniejsze … Głód to będzie następny problem. Zainwestuj w rozwiązanie. Uważaj” – powiedział.

Może Cię zainteresuje:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze