Połowa ludzkości w posiadaniu BTC w ciągu 7-10 lat | Pompliano prowokuje szalone predykcje

Bitcoin to kryptowaluta, o której zaczyna rozmawiać cały współczesny świat. To, co dzieje się w przestrzeni kryptowalutowej ciekawi i inspiruje nowe środowiska. Ludzie na całym świecie dokonują prognoz, które na ten moment mogą wydawać się niewiarygodne.

Anthony Pompliano poprosił społeczność o dokonanie najśmielszych prognoz dotyczących Bitcoinów i kryptowalut. Znany i ceniony analityk kryptowalut Wily Woo odpowiedział:

Połowa światowej populacji będzie posiadać Bitcoiny w ciągu najbliższych 7 lat.

Chociaż prognoza nie była oparta na żadnych danych ani faktach, społeczność odpowiedziała na tę prognozę. Większość komentatorów uznała, że ​​jest to możliwe, ale Bitcoinowi będzie bardzo trudno pokonać różne ograniczenia. Użytkownik znany jako leftisBane odpowiedział:

Być może, ale większość dodanej populacji będzie w krajach o skrajnym ubóstwie, a kryptowaluty będą ostatnim punktem na liście rzeczy do zrobienia. Nikt nie zapewni mikrokredytów na przyswojenie technologii i czasu na odkrycie kryptowalut.

Inny użytkownik dodał:

Ludzie wyedukowani walczą o 15% z wydobycia, wyobraź sobie, że połowa świata nie ma wykształcenia w tym zakresie. Wszystko jest możliwe, ale nie będzie to łatwe w krótkim okresie. Uwaga: kryzys finansowy może to przyspieszyć.

Problem szalonych prognoz kursu bitcoina

Prognozy kursu bitcoina to inna trudna sprawa. Jak zapewne pamiętacie (:)) John McAfee powiedział, że kurs BTC osiągnie 1 milion dolarów do końca 2020 roku tylko z racji matematyki. Analizując tą matematykę wiemy dziś, że to trudne do osiągnięcia.

Wences Casares, założyciel i dyrektor generalny Xapo, również uważa, że istnieje co najmniej 50% szans, że Bitcoin osiągnie milion dolarów w ciągu najbliższych siedmiu do 10 lat.

Są to tylko prognozy, a co zdarzy się w ciągu najbliższych 7 do 10 lat, czas pokaże.

A Wy? Czy odpowiedzieliście już Pompliano na jego pytanie? Jakie są, według Was najbardziej szalone wizje z bitcoinem w roli głównej? Pobudźcie wyobraźnie i dajcie nam znać w w komentarzach, co wymyśliliście.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx