Znasz nowe sposoby użycia TRX? | Tron liderem w…

Z dnia na dzień środowisko kryptowalut staje się coraz bardziej wymagające, a firmy prześcigają się w nawiązywaniu nowych partnerów strategicznych. Projekt kryptowaluty Tron rozpoczął współpracę z internetowym portalem podróżniczym, Travala. Dzięki współpracy, Travala będzie oferować swoje wyjazdy (rezerwacje hoteli) z użyciem kryptowaluty Tron. Zgodnie z oświadczeniem, z użyciem Tron klienci są w stanie zarezerwować ponad 500,000 hoteli w 210 krajach. 

Travala.com współpracuje z ponad 500 000 hotelami w 210 krajach i akceptuje również inne płatności kryptowalutami, np. Bitcoin, Ether, Ripple. Tokeny TRX oparte na platformie TRON to najnowszy dodatek do sieciowej listy płatności kryptograficznych. Platforma stanowi wielki bodziec dla masowego przyjęcia krypto. Dodanie tokena TRX do listy na Travala.com może okazać się korzystne dla obu platform. Na forum rezerwacji hoteli można zaobserwować wzrost liczby nowych klientów, którzy szukają sposobu, aby wydać TRX poza handlem na giełdach. Jednocześnie pomogłoby to sieci TRON w uzyskaniu szerszej akceptacji na świecie. Oprócz samej akceptacji, klienci oszczędzą do 15% w zamian za zakup rezerwacji poprzez TRX.

https://twitter.com/travalacom/status/1117081439357390850

Tron powoli, ale pewnie, poszerza swój zestaw przypadków użycia kryptowaluty. Jest używany nie tylko w parach handlowych na głównych giełdach kryptograficznych oraz jako paliwo na łańcuchu bloków Tron, ale zaczyna odgrywać rolę w życiu codziennym. Tron stanowi największą konkurencją dla Ethereum, jednocześnie skupiając się na głównym celu Justina Suna, czyli stworzenia zdecentralizowanego Internetu. Idea projektu opiera się na Internecie 4.0, czyli światowej, zdecentralizowanej sieci niepodlegającej żadnym wpływom dużych korporacji.

Tron liderem pod względem dApps

Projekt stanowi idealną infrastrukturę dla rozwoju zdecentralizowanych aplikacji (dApps). W lutym tego roku platforma Tron wyprzedziła Ethereum i EOS w ogólnej liczbie użytkowników zdecentralizowanych aplikacji, jak i liczbie aktywnych użytkowników. Ethereum stanowiło głównego rywala Tron oraz ówczesnego, światowego lidera pod względem tworzenia i zarządzania aplikacjami dApps. Projekt Tron powstał w 2017 roku i początkowo oparty był na platformie Ethereum, dopóki zespół nie utworzył własnego mainnetu i odcięli się od sieci Ethereum. Warto zaznaczyć, iż Justin Sun wielokrotnie podkreślał wyższość projektu Tron nad Ethereum.

Co sądzicie o nowej współpracy Tron? Zapraszamy do dyskusji!

Komentarze