Ostatnie eliminacje przed finałem Pucharu Polski w Catan!

Wielki finał Pucharu Polski w Catan coraz bliżej! Ostatnie eliminacje odbędą się w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i we Wrocławiu.

Jest to ostatnia szansa osób, które chcą zyskać szansę na udział w finale i zawalczyć o nagrodę główną (około 13 000 PLN). Dotychczas do finału zakwalifikowało się 50 osób.

Zapisy na eliminacje

Łączna pula nagród w turnieju organizowanym przez FlyingAtom wynosi aż 100 000 PLN. Dotychczas rozegrano 15 eliminacji, które odbyły się w 14 miastach. Spotkania przyciągnęły ponad 500 graczy z całej Polski. Zwycięzcom eliminacji udało się wygrać nagrody o łącznej wartości 34 500 PLN.

Chociaż ilość miejsc jest ograniczona, wciąż można zapisać się na ostatnie rozgrywki eliminacyjne. W tym celu należy postępować według instrukcji dostępnej na stronie turniejplanszowki.pl.

Eliminacje odbędą się w następujących terminach:

  • Kraków (10.04.2022) – Kawiarnia Boardowa, ul. Topolowa 52
  • Warszawa (24.04.2022) – 147 Break, ul. Zamieniecka 80
  • Wrocław (24.04.2022) – AR-Bar, ul. Rynek 5
  • Gdańsk (08.05.2022) – ul. Jana Kilińskiego 4

W przypadku Krakowa będzie to aż 3 eliminacja. Ogromne zainteresowanie Catanem wśród krakowskich graczy dowodzi, że stolica Małopolski może być nazywana również “stolicą planszówek”.

Wild Card dla uczestników turnieju

Organizator przygotował 4 Dzikie Karty (Wild Card). Trafią one do tych uczestników, którzy wykażą się w poszczególnych kategoriach. Na razie ujawniono szczegóły związane z pierwszą z nich. Wild Card #1 trafi do najaktywniejszego fana w social mediach. Szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.

Najlepsi z najlepszych: ranking eliminacji Pucharu Polski w Catan 2021

Jeżeli chcesz sprawdzić, jak poradzili sobie uczestnicy dotychczasowych eliminacji oraz kto przeszedł do finału, zajrzyj na stronę turniejplanszowki.pl/rankingi. Podsumowanie wybranych spotkań znajdziesz w artykule: Puchar Polski Catan 2021: podsumowanie dotychczasowych rozgrywek.

Przypominamy, że wciąż można się zapisać na ostatnie eliminacje, które odbędą się przed wielkim finałem. Warto to zrobić, bo zwycięzca otrzyma około 13 000 PLN.

Komentarze