Nominacje Nexus 2019 | Nominuj! Głosuj! Wygrywaj nagrody!

2 016

Panie i Panowie! Ladies & Gentlemen! Oficjalnie startujemy z nominacjami do nagród Nexus 2019!

Czym jest Nexus 2019?

Już 17 stycznia 2020 r., w Warszawie, odbędzie się organizowana przez nas Konferencja Blockchain i Finanse. W ramach tego wydarzenia będziecie mogli zobaczyć i wysłuchać prelekcji znanych i cenionych osobistości z branży kryptowalut, szeroko pojętego blockchain oraz świata finansów. Jeśli macie ochotę przeżyć spotkanie społeczności na żywo, poznać ciekawych ludzi, wymienić poglądy i zyskać mnóstwo praktycznej wiedzy, cały czas macie możliwość nabycia biletów. Zwieńczeniem Konferencji będzie występ kabaretowy znanego i lubianego Andrzeja Poniedzielskiego oraz Gala rozdania nagród – Nexus 2019.

nexus 2018
Zwycięzcy Gali Nexus 2018 ze statuetkami

O tym w tym miejscu „słów kilka”. Gala Nexus 2019 jest już drugą edycją cyklicznego wydarzenia przyznania nagród i wyróżnień dla wyjątkowych osobistości/ firm z branży. W zeszłym roku skupiliśmy się wokół sektora kryptowalut (zobacz Laureatów Nexus 2018). W przyszłorocznej edycji rozszerzamy, zgodnie z tematyką Konferencji, zakres nominowanych został rozszerzony o sektor finansowy.

Nagrodą w konkursie jest statuetka o nazwie “Nexus 2019” (w języku angielskim oznacza ogniwo). Nagroda jest wyróżnieniem dla osób które w ocenie społeczności i kapituły konkursowej stanowią kluczowe “ogniwa” w polskiej branży kryptowalut, blockchain i finansów. Poniżej wizualizacja statuetki, którą przyznawaliśmy w ubiegłym roku w ramach Konferencji 10 lat Bitcoina.

nexus ready

Kategorie Nexus 2019

Na Gali Nexus 2019 przyznamy statuetki w następujących kategoriach:

 1. Najlepszy polski projekt blockchain – osoba, firma, startup z polskim kapitałem, która/-ry wybiła/-ił się znacząco w branży w roku 2019.
 2. Społecznik Roku – wybitna osoba udzielająca się społecznie poprzez: edukowanie, akcje charytatywne lub organizację nieodpłatnych spotkań/szkoleń dla branży.
 3. Analityk Roku – trader i/lub analityk dzielący się wiedzą i doświadczeniem ze środowiskiem; prowadzący bloga, stronę lub otwarte grupy społecznościowe.
 4. Mecenas Roku – prawnik lub specjalista prawa wspierający środowisko kryptowalut poprzez porady prawne, interpretacje, artykuły lub edukację.
 5. Bezpieczny blockchain – firma, osoba lub startup, który odznacza się na polu dbania o bezpieczeństwo blockchain w zakresie wdrożeń i obsługi powdrożeniowej, jak również podmioty monitorujące stan sieci, dostarczające alertów i udzielające pomocy technicznej.
 6. Aktywista Roku – osoba pracująca społecznie na linii rząd-środowisko kryptowalut.
 7. Blog niezależności i wolnej myśli finansowej – niezależny blog o tematyce finansów posiadający odznaczającą się liczbę czytelników, wysokie zasięgi, o wysokim stopniu uznania wśród społeczności zainteresowanej finansami w Polsce.
 8. Influencer Roku – osoba aktywna na social mediach i/ lub YouTube o największych zasięgach i uznaniu społeczności w tematyce blockchain i/ lub finanse.
 9. Pieszczoszek – najbardziej pozytywna i lubiana osoba w środowisku.
 10. Nexus Omnia Finanse od Bithub.pl – wyróżnienie przyznawane przez Organizatora za całokształt działań i dotychczasowych osiągnięć na polu szeroko pojętych finansów w Polsce.
 11. Nexus Omnia Blockchain od Bithub.pl – wyróżnienie przyznawane przez Organizatora za całokształt działań i dotychczasowych osiągnięć w branży blockchain i kryptowalutowej w Polsce.
 12. Nagroda publiczności Blockchain – wyróżnienie za najlepszą, zdaniem publiczności, prelekcję w ramach Konferencji Blockchain i Finanse o tematyce związanej z blockchain i/lub kryptowalutami.
 13. Nagroda publiczności Finanse – wyróżnienie za najlepszą, zdaniem publiczności, prelekcję w ramach Konferencji Blockchain i Finanse o tematyce finansowej.

Nominuj! Głosuj! Wygrywaj nagrody!

W ramach Nominacji Nexus 2019 postanowiliśmy zmienić nieco metodologię przyznawania nagród w poszczególnych kategoriach (szczegóły tutaj). Co ważne – „otworzyliśmy” tym razem aż 9 kategorii, w których to Wam, w pierwszej kolejności, oddajemy głos!

Już od dzisiaj możecie oddawać głosy na swoich kandydatów z pierwszych dziewięciu kategorii. Co więcej, możecie także dodać do ankiety te osoby, firmy, które nie znajdują się aktualnie w zestawieniu a które, Waszym zdaniem powinny się tam znaleźć. Na Wasze nominacje i głosy czekamy do 3 stycznia 2020 roku.


Oddaj swój głos właśnie teraz!


Ankieta zbudowana jest na kanwie formularzy Google. Oznacza to, że aby zagłosować i z powodzeniem zapisać wynik w naszej bazie, będziemy prosić Was o podanie adresu mailowego. Oprócz konieczności zapewnienia prawidłowego przebiegu głosowania przetworzymy Wasze maile jeszcze do jednej rzeczy. Spośród wszystkich, którzy oddadzą ważny głos w czasie trwania ankiety rozlosujemy zestawy atrakcyjnych nagród:

Zestaw I (dla jednej osoby):
 • Kryptowalutowy portfel sprzętowy Ledger Nano S
 • Koszulka (T-shirt) z motywem kryptowalutowym
 • Kubek z motywem “10 lat Bitcoina”
 • Smycz z motywem “10 lat Bitcoina”
Zestaw II (dla dwóch osób):
 • Lampka z motywem Bitcoin
 • Koszulka (T-shirt) z motywem kryptowalutowym
 • Kubek z motywem “10 lat Bitcoina”
 • Smycz z motywem “10 lat Bitcoina”
Zestaw III (dla dwóch osób):
 • Koszulka (T-shirt) z motywem kryptowalutowym
 • Kubek z motywem “10 lat Bitcoina”
 • Smycz z motywem “10 lat Bitcoina”

Sponsorem nagród w konkursie jest flyingatom.shop. Szczegółowe zasady, regulamin, zasady przyznawania i przekazania nagród w ramach powyższego konkursu oraz całej Gali Nexus 2019 znajdziecie tutaj.

Nexusy 2019 w kategoriach: Nexus Omnia Finanse od Bithub.pl i Nexus Omnia Blockchain od Bithub.pl to wyróżnienia, których Laureatów wyłoni Kapituła Nexus 2019.

Z kolei w kategoriach: Nagroda Publiczności Blockchain 2019 i Nagroda Publiczności Finanse 2019 będą mogli zagłosować Ci z Was, którzy zaszczycą nas swoją obecnością na Konferencji Blockchain i Finanse. To Wy wybierzecie prelegentów, którzy Waszym zdaniem porwą nas swoimi wystąpieniami najbardziej. Z tej okazji również przygotowaliśmy konkurs z nagrodami, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy głosujący w dniu i na terenie Konferencji. Szczegóły już niebawem na naszej stronie.

Krypto- i finansomaniacy do urn! Twój głos też się liczy!

Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w nominacjach Nexus 2019! Po zakończeniu ankiety (3 stycznia 2020 r.), Kapituła Nexus 2019 przystąpi do procesu weryfikacji zgłoszonych kandydatur. Wyłoni też Laureatów Nexus 2019 w poszczególnych kategoriach zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Nie zwlekaj! Nominowani czekają na Twój głos!

Post Scriptum

Czy zapisaliście się już do newslettera Bithub i odebraliście swój Kurs Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych? Możecie to zrobić z poziomu strony głównej naszego serwisu lub poniższego artykułu:

Komentarze