„Nadchodzący bull run zaskoczy wszystkich” | Kurs bitcoina ponad 9700$

Nie pchać się, chłopcy! Blisko 4% w przeciągu ostatnich 24 godzin, ponad 18% w tydzień, 22% w miesiąc i ostatecznie lekko ponad 42% w rok. Kurs bitcoina nie zatrzymuje się i z uporem maniaka pnie się do góry. Aktualnie kurs BTC wynosi 9753$.

kurs bitcoina 9700
źródło: tutaj

Nowy bull run bitcoina zszokuje wszystkich

Analitycy twierdzą, że nadchodzący runek byka zaskoczy nas wszystkich. Dlaczego? Przyjrzyjmy się przez chwilę najnowszym rewelacjom.

Inżynier oprogramowania i zwolennik bitcoina Vijay Boyapati uważa, że obecnie jesteśmy dopiero na przedpolu nowego rynku byka. Opierając się na poprzednich cyklach rynkowych, analityk przekonuje, że większość ludzi będzie zszokowana nowym rekordem, który może zostać ustanowiony przez kurs bitcoina.

Boyapati twierdzi, że pierwsze etapy biegu byków są zazwyczaj powolne. Jednak kulminacja optymistycznego cyklu rynkowego oznacza, że cena danego aktywa rośnie parabolicznie.

W drodze na nowe, rekordowe szczyty

Vijay Boyapati opublikował wczoraj swoje obserwacje na temat wcześniejszych rynków byka na bitcoinie. Inżynier oprogramowania w Peach Inc. uważa, że badanie wcześniejszych wzorców może pomóc inwestorom i spekulantom przygotować się, dając im wskazówki, czego się spodziewać w nadchodzącym czasie.

https://twitter.com/real_vijay/status/1141599541554294784

Boyapati twierdzi, że początkowe fazy hossy są powolne. Dzieje się tak, ponieważ istnieją różne „słabe ręce”, które pozostawiały bitcoin poniżej początkowego punktu wejścia. Wielu inwestorów zwiększa presję na sprzedaż, gdy cena zbliża się do pierwotnej ceny zakupu. Boyapati nazywa to „nawisem potencjalnej podaży ”. Do tego zjawiska przykładają się również wieloryby, które nie zdołały dostać na sam szczyt.

„Podczas hossy złe wieści przestają się liczyć”

Według analityka kurs bitcoina cena osiągnie nowe ATH. Niewiele osób będzie chciało porzucić swoje pozycje z małym zyskiem, stratą lub zamknąć je „na amen”:

„[Podczas hossy] złe wieści już się nie liczą i każdy dołek napotyka chętnych nabywców, którzy szukają odpowiednich punktów wejścia w #Bitcoin”.

Oczywiście warto pamiętać, że dla większości ludzi kurs bitcoina wciąż jest nisko. Kiedyś kosztował prawie 20 000 $, teraz sprzedaje się za nieco ponad 9 000 $. Nie patrzą nawet na powolną akumulację, która ma miejsce obecnie wśród instytucji i doświadczonych inwestorów, nie mówiąc już o tym, żeby postrzegać to jako punkt wejścia.

„Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy”

Dla Boyapatiego również burza medialna również wzniesie parabolię cenową, a ostateczny szczyt może znajdować się znacznie wyżej, niż większość ludzi uważa za możliwe:

„Bardzo niewielu ludzi prawidłowo przewiduje, jak wysoko pójdzie rynek, a większość zszokuje kolejny szczyt. Prawdziwa hossa będzie wówczas, gdy #Bitcoin osiągnie znaczenie geopolityczne, więc wszyscy będą go obserwować. Nadchodzące szaleństwo może być większe, niż kiedykolwiek widzieliśmy ”.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Zgadzacie się z projekcjami Boyapatiego? Zapraszam do dyskusji.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze