Limitowane sneakersy Gry o Tron na blockchainie VeChain

1 080
Zima już nadeszła, a wraz z nią limitowane sneakersy zaprojektowane na cześć finałowego sezonu Gry o Tron. HBO Asia we współpracy z singapurskim projektantem opracowali buty, których autentyczność potwierdzisz natychmiast przy pomocy platformy i aplikacji VeChain.Blockchain w butach

Popularność blockchaina zatacza coraz szersze kręgi, tym razem azjatycki oddział producenta najpopularniejszego serialu na świecie skorzystał z technologii VeChain.VeChainThor to rdzeń platformy, która oferuje niezwykle wiele funkcjonalności mimo swojej częściowej centralizacji. Organizacja VeChain skupia się przede wszystkim na wdrażaniu technologii w łańcuchy dostaw przeróżnych przedsiębiorstw, korporacji.

Jednym z ostatnich przykładów zastosowań sieci VeChain to “Wino na Blockchain VeChain” czy też Internet Ubrań we współpracy z Haier. Dzięki takim partnerstwom klienci zyskują wgląd za kulisy produkcji i dostaw swoich ulubionych produktów. Zasada działania jest banalnie prosta, wystarczy zeskanować kod QR na produkcie i oglądamy drogę, w przypadku wina – od owocu do butelki.

Współpraca jednak z HBO Asia i z singapurskim projektantem sneakersów zaowocowała nieco innym rozwiązaniem. W limitowane specjalnie zaprojektowane sneakersy Gry o Tron VeChain włączył chipy NFC. Chipy te, przy pomocy aplikacji VeChain potwierdzają oryginalność, autentyczność butów. Ponadto przed użytkownikiem takich butów odsłonią się materiały zza kulis serialu.

Sneakersy Gry o Tron

Jak wspomniano wyżej, sneakersy Gry o Tron zostały opracowane przez SBTG, projektanta butów sneakers pochodzącego z Singapuru. SBTG stworzył modele butów, które nie będą na sprzedaż! Zgodnie z portalem ClickTheCity wiemy, że 4 pary specjalnie zaprojektowanych butów 17-30 kwietnia trafią na wystawę do sklepu Limited Edt Chamber w The Shoppes Marina Bay Sands w Singapurze.

Azjatyccy fani Gry o Tron i sneakerheadzi mają tylko jedną możliwość na pozyskanie butów. Organizowany jest konkurs, w którym zostaną rozdane niniejsze buty. Konkurs trwa do 25 kwietnia i znajdziecie go w tym miejscu, jednakże wyłącznie przeznaczony na azjatycki rynek.

Buty zaprojektowano z myślą o czterech dominujących rodach w świecie Westeros, czyli Stark, Targaryen, Lannister i niespodzianka – White Walker. To chyba ci ostatni teraz dominują, prawda?

Który z modeli podoba Wam się najbardziej? Mroczny władca nadejdzie w najbliższy poniedziałek, jesteście fanami czy sneakerheadami? Zapraszamy do dyskusji o losach bitwy w komentarzach.

Komentarze