Ledger Nano S wspiera Cardano ADA! | 50% w górę

2 552
Długo wyczekiwany dostęp do Cardano ADA na Ledger Nano S nareszcie doszedł do skutku, a to dzięki współpracy deweloperów i fundacji Cardano.Wsparcie Cardano ADA

Wczorajszy dzień przyniósł nam niezwykle optymistyczną, długo wyczekiwaną przez społeczność wiadomość, a mianowicie Ledger wspiera Cardano. Posiadacze mogą teraz cieszyć się dostępem do jednej z najbezpieczniejszych opcji przechowywania kryptowalut.Cardano ADA jest teraz w pełni kompatybilne z portfelem sprzętowym Ledger Nano S
, poprzez integrację Yoroi Wallet, dedykowanego portfela ADA. Doszło do tego dzięki współpracy zespołu deweloperskiego EMURGO, IOHK i Vacuum Labs, którzy wypracowali rozwiązanie przy wsparciu finansowym fundacji Cardano.

Aplikacja Cardano na Ledgerze jest także wspierana przez AdaLite, portfel do Cardano zaprojektowany przez Vacuum Labs. Więcej o tym, jak przechowywać Cardano na Ledgerze znajdziecie tutaj, jak i w naszym obszernym poradniku dotyczącym Ledger Nano S.

Warto dodać, że EMURGO zorganizował konkurs na Twitterze, w którym do wygrania są 3 sztuki Ledger Nano S w limitowanej edycji Yoroi. Konkurs kończy się jutro 29.03, więc spieszcie się: zaobserwujcie profil Ledger i EMURGO oraz oznaczcie znajomego pod tym wpisem:

https://twitter.com/emurgo_io/status/1110911982239211521Cardano ADA

EMURGO to nieodłączny element ekosystemu Cardano, zajmują się oni szerzeniem adopcji projektu: budują, doradzają i inwestują m.in. w aplikację Ledger.

W związku z nowo poczętą aplikacją Nicolas Arqueros, CTO EMURGO powiedział:

Ludzie niecierpliwie czekali na to wydarzenie przez ostatni rok. Jestem niezwykle podekscytowany, że tak wiele zespołów współpracuje razem przy przełomowych nowościach w branży. To zapowiada o wiele więcej ekscytujących wydarzeń komercyjnych, które mamy w zanadrzu dla Cardano w 2019.Informowaliśmy Was ostatnio, że Cardano poczyniło olbrzymi krok w stronę kolejnej, kluczowej fazy projektu, zwanej Shelley. Dodając do tego implementację Cardano przez Ledgera, jak i kilka innych pomniejszych informacji, możemy przypuszczać, że przyczyniło się to do 50-procentowego wzrostu wartości tokenu ADA w ostatnim miesiącu.

cena ada

Czy jesteście równie podekscytowani implementacją portfela Cardano dla Ledger Nano S? W końcu Ledger to sprzęt z najwyższej półki, a niedawno francuska agencja ds. cyberbezpieczeństwa przyznała mu certyfikat CSPN. Zapraszamy do komentowania poniżej.


Komentarze