Kurs ApeCoin celuje na wzrost o 45%

8 248

ApeCoin ma szansę na wzrost 45% po demonstracji Metaverse Otherside

Kurs APE zmierza do rzadkiego przełamania odwróconego trójkąta rosnącego, z docelowym zyskiem na poziomie 8,40 USD.

ApeCoin (APE) nabiera sił, aby dobrze rozpocząć tydzień, ponieważ inwestorzy rozważali decyzję Yuga Labs o otwarciu metawersu Otherside dla wybranych użytkowników. W ten sposób token wyłamał się z technicznego wzorca, który wskazuje na kolejny 45% wzrost cen do września 2022 r.

Euforia z powodu Otherside metaverse

Cena APE wzrosła od początku tygodnia o prawie 23,5%, osiągając wartość 6,12 USD za token s dniu 19 lipca.

Tygodniowe zyski były częścią ruchu wzrostowego, który rozpoczął się 16 lipca. Co ciekawe, Yuga Labs zaprosiło 4300 graczy ze swojego metawersu gier Otherside na demo – i wycieczkę po platformie online z awatarami Bored Ape – w dniu rajdu APE.

Sugeruje to, że inwestorzy zaczęli kupować APE po skorzystaniu z wskazówek z aktualizacji Otherside, biorąc pod uwagę, że służy ona jako token zarządzania w ApeCoin DAO. Ta zdecentralizowana organizacja autonomiczna (DAO) obsługuje ekosystem aplikacji i usług wdrażanych przez Yuga Labs i marki zewnętrzne, w tym Otherside.

Przed APE 45% rajd

Euforia kupujących spowodowała na wykresie technicznym kursu APE wyjście z formacji zwanej rójkątem wstępującym.

Rosnące trójkąty są zazwyczaj uważane za formacje kontynuacji trendu. Niemniej jednak w rzadkich przypadkach trójkąty zwyżkowe tworzą się na końcu trendu spadkowego, co prowadzi do silnego odwrócenia ceny.

Wygląda na to, że trójkąt wstępujący APE uformował się pod koniec trendu spadkowego. Dzieje się tak, ponieważ token odnotował wzrost o ponad 100% po tym, jak 15 czerwca osiągnął lokalne dno w pobliżu 3,00 USD, a następnie 18 lipca nastąpiło wybicie powyżej górnej linii trendu w pobliżu 5,22 USD.

Zgodnie z zasadą analizy technicznej, wybicie pochodzące z trójkąta rosnącego przesuwa cenę na północ aż o maksymalną wysokość między górną i dolną linią trendu trójkąta. To stawia APE na drodze do 8,40 USD, co oznacza wzrost o około 45% w porównaniu z obecnymi poziomami cen.

I odwrotnie, zamknięcie poniżej górnej linii trendu trójkąta może wywołać dominującą konfigurację niedźwiedziego załamania, z docelowym poziomem poniżej 3,50 USD. Jednak szansa na wzrosty są najbardziej prawdopodobne.

Może Cię zainteresuje:

Komentarze