Krótkoterminowy rajd BTC czy odwrócenie trendu? Ciekawa rozmowa z Crypto Jebb

Krótkoterminowy rajd BTC czy odwrócenie trendu? Ciekawa rozmowa z Crypto Jebb

Zastanawiacie się, czy ostatni ruch ceny Bitcoina będzie się rozwijał, czy to tylko kolejna pułapka na byki ?

Na letnią, upalną sobotę polecam interesująca rozmowę z Nicholasem Mertenem z „DataDash” na temat ostatnich ruchów na rynku.

W najnowszym odcinku Market Talks wita Nicholas Merten, założyciel DataDash, jednego z największych kryptowalutowych kanałów YouTube.

Merten to międzynarodowy mówca, lider myśli i analityk kryptograficzny. Wykorzystał swoje ponad 10-letnie doświadczenie na tradycyjnych rynkach, aby zrozumieć potencjał kryptowalut i pomóc swoim 515 000 subskrybentom na YouTube podejmować lepsze decyzje inwestycyjne.

Jednym z tematów do dyskusji z Mertenem jest niedawny wzrost cen Bitcoina (BTC). Czy rynki w końcu wyszły z trendu bocznego, w którym tkwiły od miesięcy, czy jest to tylko kolejna pułapka na byki, gdy BTC spadnie poniżej 20 000 USD?

Ponieważ wszyscy doświadczeni traderzy i eksperci zwracają uwagę na 200-tygodniową średnią ruchomą BTC, Merten jest pytany o znaczenie tego wskaźnika i dlaczego wielu uważa go za tak ważny. Docierają również do miejsca, w którym widzi BTC w najbliższej przyszłości, w kierunku 30 000 $ czy z powrotem do 17 000 $ ?

Innym tematem do dyskusji jest to, czy inwestorzy detaliczni zaczynają wracać na rynek – czy może to mieć wpływ na wzrost cen?

Etherum (ETH) radzi sobie ostatnio wyjątkowo dobrze, z większą liczbą aktualizacji dotyczących przejścia z protokołu proof of work na proof of stake. Czy Etherum może być tym razem liderem na rynkach, w przeciwieństwie do Bitcoina? Gospodarze przyjrzą się wykresowi ETH, aby uzyskać lepszy obraz sytuacji.

Wraz ze wzrostem ceny Bitcoina altcoiny nigdy nie są daleko w tyle. Jebb i Merten przyjrzą się niektórym z najlepiej działających altcoinów i dowiedzą się, które z nich jeszcze się nie pojawiły. Mówiąc o altcoinach, Polygon MATIC odnotował niedawny wzrost cen po wiadomościach, że został przyjęty do programu akceleracyjnego Disneya – jedynej platformy blockchain, która to zrobiła. Będą dyskutować, co to może oznaczać dla platformy, a także przyjrzeć się wykresowi.

Market Talks z transmisją Crypto Jebb na żywo w każdy czwartek o 16:00 UTC. Co tydzień publikowany jest polecany wywiad z niektórymi z najbardziej wpływowych i inspirujących osób z branży kryptowalut i blockchain. Dlatego koniecznie przejdź do strony YouTube Cointelegraph i zasubskrybuj wszystkie przyszłe filmy i aktualizacje.

Może Cię zainteresuje:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx