Konferencja Blockchain i Finanse|Kup bilet przed wzrostem cen

1 660

Konferencja Blockchain i Finanse już w przyszły piątek 17.01. Jeżeli nie macie jeszcze biletów na to wydarzenie to dziś jest ostatni dzwonek aby kupić je w niskich cenach. Od 10.01 zaczyna się trzecia tura sprzedaży i ceny wejściówek mocno wzrosną. A czego możecie spodziewać się na wydarzeniu?

Znamy już pełną listę prelegentów, których zobaczymy 17 stycznia w Warszawie. W centrum konferencyjnym MsMermaid Center at The Tides na dwóch scenach tematycznych (Blockchain i Finanse) zaprezentuje się aż 27 prelegentów. Poza ich wystąpieniami odbędzie się też 6 paneli dyskusyjnych, po 3 na każdą ze scen.

Wśród potwierdzonych prelegentów znajdziemy takie nazwiska jak: Rafał Zaorski, Łukasz Zgiep (Beesfund), Bolesław Wójtowicz (Bogaty.man), Sławomir Muturi (fridomia.pl), Przemysław Słomski (slomski.us), Krzysztof Wojczal (krzysztofwojczal.pl), Paweł Cichocki (Nebula Network), Paweł Bilnicki (zarobmy.se), Krzysztof Piech, Piotr Rutkowski (Ministerstwo Cyfryzacji), Arkadiusz Sieroń (Instytut Misesa), Marek Kirejczyk (ETH Works),  Piotr Włodarek, Tomasz Drwięga (ETH Parity), Artur Kuczmowski (Kancelaria Thompson&Stein) czy dobrze znany, jeden z naszych redaktorów – Stokarz.

Nie ma co zwlekać – Kup bilet już dziś!

Prelegenci Konferencji Blockchain i Finanse

Poza częścią wykładową na Konferencja Blockchain i Finanse odbędzie się też gala rozdania nagród branżowych Nexus 2019. Poprzedni ją występ satyryczny Andrzeja Poniedzielskiego. O gali możecie poczytać w jednym z naszych wcześniejszych wpisów.

Realizacja Konferencji Blockchain i Finanse możliwa jest dzięki wsparciu partnerów oraz sponsorów. Wśród nich znajdziemy zarówno polskie, jak i międzynarodowe projekty. Za organizacją wydarzenia stoi zespół portalu Bithub.pl, a wsparli go m.in.: FlyingAtomValue, Lex SecureLedgerArbitransBeesfund, kancelaria Thompson&SteinColdbit SteelSecuX czy zarobmy.se.

Komentarze