Kapitulacja Bitcoina przed nami?

Popularny analityk, na Twitterze posługujący się kontem o nazwie il Capo Of Crypto przewiduje, że ostatni, krótki rajd Bitcoina zapowiada nadchodzącą kapitulację.

Posiadający 335 tys. fallowersów il Capo Of Crypto, „analityk, Swing Trader i hodler”, który przewidział majowe wybicia Bitcoina powyżej 30 000$ przekonuje, że po ostatnim rajdzie, BTC jest gotowy do ostatecznej kapitulacji. Jego zdaniem, gdy tylko sprzedający przebiją cenę poniżej 28 500$, poziom, na którym później się zatrzyma, oscyluje w granicach 21 000$ a 23 000$.

„Czysty przedział. To, co dzieje się wewnątrz narysowanego zakresu pomiędzy Range high i Range low to typowa strefa redystrybucji. Wyłamanie tej strefy dołem oznaczać będzie spadek do poziomu pomiędzy 21 000$ a 23 000%”

W ramach potwierdzenia swoich słów i predykcji Capo dzieli się na Twitterze poniższym wykresem własnego autorstwa.

Źródło: Twitter użytkownika il Capo Of Crypto

Analityk pozostaje więc wierny swojej prognozie nawet po przekroczeniu przez Bitcoina ważnego, psychologicznego poziomu wynoszącego 30 000$. Według jego analiz, niepowodzenie w przebiciu ceny 31 600$ wywoła silną falę sprzedaży. Podwójny młot, podwójna siła. Dobranoc! dodaje.

Źródło: Twitter użytkownika il Capo Of Crypto

Inny z szanowanych i posiadających liczną społeczność, Twitterowy analityk (179 tys. śledzących), Inmortal, apeluje o spokój i zapewnia o swoim niezachwianym, byczym nastawieniu. Jego zdaniem Bitcoin jest w fazie „bottomingu” i tworzy formację wznoszącego trójkąta (ang. ascending triangle). Według przeprowadzonej przez niego analizy, przebicie przez BTC 32 000$ przyciągnie do rynku kupujących, którzy doprowadzą do 20% wzrostów od obecnych poziomów.

Źródło: Twitter użytkownika Inmortal

Inmortal dodaje na koniec, że jestesmy w trakcie „silnej konsolidacji pod oporem”, a Bitcoin wciąż rysuje wyższe dołki. Jeżeli uda nam się „uzyskać akceptację” powyżej poziomu 32 000$, to „czeka nas długo wyczekiwany i gwałtowny rajd w okolice 34 000$ do 37 000$”.

I co Wy na to? Chętnie poznamy Wasze zdanie na temat tego typu analiz. Czy można podsumować je prostym „na dwoje babka wróżyła”, czy może mają realną wartość i warto sugerować się nimi przed podjęciem własnych, inwestycyjnych decyzji?

Może Cię zainteresować:

Komentarze