FlyingAtom obniża prowizję. Duże zmiany w kantorach i bitomatach.

4 979

Kantor FlyingAtom ogłosił dziś promocję, która ucieszy krypto entuzjastów korzystających z ofert biur stacjonarnych i bitomatów tej sieci. Od dziś do 15 marca, prowizja przy transakcjach w kantorach FlyingAtom oraz w sieci ich Bitomatów wyniesie jedynie 3%. Dotyczy to zarówno transakcji kupna, jak i sprzedaży kryptowalut.

3%, a może jeszcze niżej

Przez najbliższe 2 tygodnie, dokonując transakcji w jednym z kantorów stacjonarnych lub bitomacie sieci FlyingAtom, możemy cieszyć się jedynie 3% prowizją. Jest do spora obniżka w porównaniu do dotychczasowych stawek firmy. Co więcej, dokonując dużych transakcji, możemy liczyć na jeszcze niższe stawki. Według tabeli prowizji ze strony FlyingAtom.com przy transakcjach powyżej 65000 zł obowiązuje stawka 2,8%, a dla transakcji powyżej 500 000 zł, możemy liczyć na prowizję w wysokości 2,5%.

Bitcoin, Ethereum, USDT i wiele innych

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można wymieniać całą gamę dostępnych kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, USDt, DOT, DOGE, LTC to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Trochę węższy wybór coinów mamy w przypadku transakcji dokonywanych w Bitomatach. Jednak i tu FlyingAtom rozszerzył ostatnio swoją ofertę (Nowe kryptowaluty dostępne w Bitomatach FlyingAtom). Obecnie w urządzeniach tej firmy wymienimy BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po sieci ERC20.

12 kantorów stacjonarnych, 41 Bitomatów

FlyingAtom działa na polskim rynku już od 2015 roku. Od tego czasu stale rozszerza sieć swoich placów i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać z  12 biur stacjonarnych oraz 41 bitomatów. Jedno z urządzeń zostało oddane do użytku w ostatnim tygodniu. Nowy bankomat bitcoin stanął w Katowicach przy ul. 3 maja 30 w Galerii Katowickiej.

Listę z adresami kantorów stacjonarnych i bitomatów znajdziemy na oficjalnej stronie FlyingAtom.com.

0% prowizji na pomoc Ukrainie

Transakcja bez prowizji w kantorze? Tak, to możliwe. FlyingAtom dołączył do akcji społeczności kryptowalut wspierającej Ukrainę. Wszyscy, którzy chcą dokonać wpłaty na oficjalne adresy kryptowalutowe Ukrainy (BTC – 357a3So9CbsNfBBgFYACGvxxS6tMaDoa1P oraz ETH i USDT (ERC-20) – 0x165CD37b4C644C2921454429E7F9358d18A45e14) mogą to zrobić w kantorach FlyingAtom bez żadnej prowizji.

Komentarze