Elon Musk wypuszcza perfumy, które można kupić za pomocą Dogecoina

Wsparcie Elona Muska dla Dogeocina, najsłynniejszej kryptowaluty – mema nie słabnie. Praktycznie wszyscy znają już jego zdanie na temat użyteczności oraz możliwości Dogecoina w kwestii płacenia, szczególnie za produkty jednej z kilku firm najbogatszego człowieka na świecie. Kilka dni temu świat obiegła informacja, że Elon Musk wypuszcza perfumy, które będzie można nabyć za pośrednictwem Dogecoina.

Perfumy opatrzone nazwą Burnt Hair (z ang. „spalone włosy”) są już dostępne na stronie jednej z firm Muska, mianowicie The Boring Company. Miliarder, jak to ma zwyczaju, nie omieszkał poinformować o tym na swoim Twitterze:

Zgodnie z zapewnieniami Muska perfumy mają pachnieć tak „jakbyś pochylił się nad świecą przy stole, ale bez całej ciężkiej pracy”.

Zobacz też: nowe pożyczki od Cardano (ADA).

Musk przyznał także żartobliwie, że od teraz zacznie określać samego siebie „sprzedawcą perfum”, oraz że sam się sobie dziwi, że tak długo zwlekał z wypuszczeniem własnej linii – w końcu wszyscy ludzie ze znanym nazwiskiem to robią.

10 000 butelek perfum sprzedane w kilka godzin

Jak nie trudno się było domyślić, perfumy Muska wyprzedają się na przysłowiowym pniu. Jak informuje agencja Reuters, pierwsze 10 000 butelek, których wartość przekracza 1 mln dolarów, rozeszła się w ciągu kilku godzin od dodania ich do internetowej oferty firmy The Boring Company.

Choć 10 000 sprzedanych butelek w kilka godzin to świetny wynik, ekscentryczny miliarder poprosił swoich Twitterowych followersów i kupowanie większych ilości – wszystko po to, by mógł wreszcie kupić Twittera:

Według obliczeń jednego z twórców Dogecoina, posługującego się nickiem Shibetoshi Nakamoto, Musk musi jeszcze sprzedać 440 mln butelek nowych perfum.

Wszystkich zainteresowanych perfumami oraz tych, którzy z jakiegoś, tylko sobie znanego powodu (może spekulacyjnego) pragną wejść w ich posiadanie informujemy, że butelka kosztuje obecnie równe 100 dolarów, a zakupione produkty mają dotrzeć do nabywców najwcześniej w roku 2023.

Zobacz też: Binance Smart Chain zhakowany na ponad 100 mln dolarów.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze