Darmowe kryptowaluty dla klientów Burger King

3 287

Amerykański Burger King nawiązał współpracę z aplikacją Robinhood, dzięki której klienci restauracji będą mogli otrzymać darmowe kryptowaluty.

Promocja potrwa od 1 do 21 listopada 2021 r.

Jak otrzymać darmowe kryptowaluty w restauracji Burger King?

Restauracje działające na terenie Stanów Zjednoczonych sprezentują swoim klientom Dogecoiny (DOGE). W celu skorzystania z promocji wystarczy złożyć zamówienie o wartości minimum pięciu dolarów i dokonać rejestracji w aplikacji Robinhood. To jednak nie wszystko, bo wśród osób korzystających z promocji zostaną rozlosowane również dwie najpopularniejsze kryptowaluty: Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH).

Do odebrania nagrody w postaci darmowych kryptowalut niezbędne jest również zainstalowanie aplikacji Burger King, ale zamiast tego można skorzystać z formularza dostępnego na oficjalnej stronie internetowej lub użyć kodu stacjonarnie w jednej z wielu restauracji na terenie USA.

Ile kryptowalut otrzymają klienci?

Według oficjalnych informacji amerykański Burger King planuje rozdać dwa miliony DOGE. Do tego dojdzie 200 ETH i aż 20 BTC. W celu ograniczenia nadużyć wprowadzono jednak limit (jedna osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę dziennie).

Kolejna akcja związana z kryptowalutami

Rozdawanie Dogecoinów i szansa na wygranie Bitcoinów oraz Ethereum to kolejna akcja związana z kryptowalutami, za którą odpowiada popularna sieć Burger King. Już na początku 2020 roku opisywaliśmy, że Burger King wprowadza kryptowaluty do swojego menu. Chodziło wówczas o restauracje znajdujące się w Ameryce Południowej.

Jeżeli natomiast chodzi o pierwszą płatność z wykorzystaniem kryptowalut w restauracji należącej do sieci Burger King, to miała miejsce już w 2016 roku. To właśnie wtedy holenderski oddział firmy przeprowadził pierwsze testy polegające na tym, że klienci mogli opłacać zamówienia najstarszą kryptowalutą.

Konkurencja nie śpi

Konkurencyjny McDonald’s również interesuje się rynkiem, jednak firma stawia przede wszystkim na niewymienialne tokeny. Pierwsze NFT od McDonald’s zostały ogłoszone w związku z 31 rocznicą prowadzenia działalności w Chinach.

Co sądzisz o darmowych kryptowalutach, które amerykańscy klienci sieci Burger King mogą otrzymać przy składaniu zamówienia? Chciałbyś, aby polski oddział przeprowadził podobną akcję?

Komentarze