Coinbase Earn | Kryptowaluty za naukę w ponad 100 krajach

Coraz więcej platform tradingowych decyduje się na wypłacanie kryptowalut w zamian za wykonanie weryfikacji KYC. Jedną z takich platform jest Coinbase, jedno z najpopularniejszych miejsc do zakupu i sprzedaży kryptowalut. Zgodnie z oficjalnym komunikatem Coinbase, firma rozszerza swój autorski program „Coinbase Earn”, w którym użytkownicy mogą otrzymywać kryptowaluty poprzez naukę i wykonywanie quizów. W zamian za wykonanie odpowiednich zadań, Coinbase wydaje użytkownikom następujące waluty: XLM, ZEC, BAT oraz ZRX.

Firma ogłosiła, że uprawnieni użytkownicy w 19 jurysdykcjach mogą natychmiast dołączyć do usługi edukacyjnej „Coinbase Earn”. Usługa pozwala zarabiać pewne kryptowaluty – w zamian za naukę ich fundamentów. Coinbase Earn sprawia, że ​​technologia blockchain staje się bardziej dostępna dla użytkowników, dzięki czemu kryptowaluty są łatwiejsze do uzyskania, a także prostsze do zrozumienia ich funkcjonowania – opisuje firma. Oczywiście nie ma nic za darmo, a Coinbase wyda nam kryptowaluty po przejściu KYC oraz wykonaniu kilku zadań na ich platformie.

„Dzięki tej międzynarodowej ekspansji każdy, kto posiada smartfon w obsługiwanym kraju, może teraz zdobyć krypto. Uzyskać je można przez naukę – po prostu zakładając darmowe konto Coinbase i wykonując zadania. Oznacza to, że miliony osób posiada teraz zaufany, bezpieczny i legalny most do kryptoekonomii – nawet jeśli nie mają karty kredytowej lub konta bankowego, za pomocą których można kupić kryptowaluty.” – czytamy w komunikacie Coinbase

Coinbase poszerzyło swoją listę akceptowanych jurysdykcji o 19 krajów i regionów świata. Aktualnie z usługi mogą korzystać użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, krajów Unii Europejskiej, Kanady, Singapuru, Australii, Hongkongu i wielu innych. Użytkownicy z Polski również posiadają taką możliwość. Poniżej zamieszczamy przykład jednego z zadań, jakie są dostępne na platformie Coinbase Earn.

coinbase kryptowaluty earn
źródło: https://blog.coinbase.com/coinbase-earn-now-allows-users-in-100-countries-to-earn-their-share-of-100m-in-cryptocurrency-6eb80d645191

Coinbase Earn – o co chodzi?

Usługę o nazwie „Earn” wprowadzono w 2018 roku, która umożliwia użytkownikom zarabianie krypto za naukę o technologii blockchain. Wchodzi w to m.in. odpowiadanie na quizy, wykonywanie zadań i wypróbowywanie nowych zdecentralizowanych rozwiązań. Możliwości zarabiania są dostępne dla następujących walut cyfrowych: Stellar Lumens (XLM), ZCash (ZEC), Basic Attention Token (BAT) i 0x (ZRX). Oprócz tych wymienionych, Coinbase zamierza dodać wsparcie dla kolejnych kryptowalut, które będą ogłaszane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

O początkach Coinbase Earn pisaliśmy w tym artykule. Misją Coinbase jest stworzenie otwartego systemu finansowego, opartego o kryptowaluty i zdecentralizowane rozwiązania. Chodzi o system, w którym każdy na świecie może uczestniczyć na równych warunkach ze swojego komputera lub smartfona. Aby wprowadzić tę wizję, firma chce uczynić technologię blockchain bardziej dostępną. Definiują to zarówno w przypadku otrzymywania kryptowalut, jak i zrozumienia ich fundamentów technologicznych.

Co sądzicie o usłudze Coinbase Earn? Korzystaliście z tej możliwości? Zapraszamy do dyskusji!

Komentarze