BOŚ wypowiedział umowę Igoria Trade | BitBay wydaje komunikat w sprawie

3 206

Bank Ochrony Środowiska wypowiedział umowy o prowadzenie rachunków bankowych spółce Igoria Trade, która była pośrednikiem płatności. Kojarzona z niedawnym upadkiem giełdy Bitmarket Igoria obsługiwała także giełdę BitBay i to na jej potencjalnych problemach skupiają się aktualne komentarze odnośnie sprawy.

Igoria miała problemy z bankiem nie od dzisiaj. Wkrótce po zamknięciu Bitmarketu, spółka podawała informacje o wypowiedzeniu ich rachunków bankowych. Zamrożono również środki deponentów i oddano sprawę do dyspozycji Prokuratury.

BOŚ zawiesił konta bankowe będące wówczas w dyspozycji Igorii żądając przedłożenia dodatkowej dokumentacji, która negatywnie wpłynęła na firmę.

W obliczu aktualnej informacji o działaniach poczynionych przez bank, jednym z głównych bohaterów staje się giełda BitBay. Niedawno pojawiały się niepotwierdzone głosy o kłopotach z dostawcą usług bankowych, niemniej jednak giełda wydała wówczas komunikat wyjaśniający.

W tej sytuacji klienci BitBaya mogą doświadczyć nawet kilkudniowych opóźnień w dostawie i realizacji płatności. Zarząd giełdy zapewnia, że negocjacje Igoria Trade i BOŚ cały czas trwają.

Wczoraj otrzymaliśmy informację, że obsługującemu nas operatorowi płatności (Igoria Trade S.A.) bank BOŚ wypowiedział…

Publiée par BitBay sur Mardi 13 août 2019
Komentarze