„Bój się gdy inni są chciwi i bądź chciwy gdy inni się boją”

Znany z YouTuba NasDaily korzysta ze słynnego twierdzenia Warrena Buffeta i publicznie kupuje Bitcoiny.

Na razie do dnia dzisiejszego znany youtuber NasDaily stracił 200 000$ na BTC od początku bessy.

Ale przetrwał chrzest bojowy na Bitcoinie (BTC) i kupuje dalej.

Przedsiębiorca i influencer z ponad 50 milionami obserwujących na YouTube zainwestował 500 000 dolarów w Bitcoina. I nie żałuje.

Dziennikarze rozmawiali z NasDaily (którego prawdziwe nazwisko to Nuseir Yassin) podczas Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w Davos w Szwajcarii. Yassin powiedział, że pół miliona dolarów, które chciał zaoszczędzić w Bitcoinie, jest teraz warte 300 000 dolarów, dodając z uśmiechem, że „to świetny test na przekonanie się do BTC”.

Pomimo utraty 200 000$ jest bardziej niż kiedykolwiek przekonany, że kryptowaluty to przyszłość:

„Nawet jeśli spadnie do zera, uważam, że musi istnieć sposób na uchwycenie wartości w Internecie. I założę się, że Bitcoin to coś, co zdarza się raz na pokolenie.”

Yassin kupił ponad 10 BTC o wartości 500 000 $ pod koniec marca, kiedy cena wynosiła około 40 000 $. Ogarnięty „rewolucją, która dzieje się na świecie”, Yassin kupił Bitcoiny w tym samym czasie, gdy jego treści na YouTube skupiły się na kryptowalutach.

Rzeczywiście, Yassin powiedział, że chociaż jego motywacją jest dzielenie się ważnymi historiami z publicznością, to:

Musimy porozmawiać o krypto”
„Crypto otworzyło mi umysł na problemy, które istnieją dzisiaj i jak możemy wspólnie je rozwiązać jutro. Dlatego jestem podekscytowany. Dlatego też powinienem spróbować edukować na ten temat również moją publiczność”.

Yassin żartuje, że rewolucja walut cyfrowych jest tak ważna, że ​​musi „przekonać do krypto każdego kto go śledzi na YouTube”. Yassin edukuje swoich odbiorców za pomocą codziennych filmów.

Niezrażony stratą 200 000 $ (na razie teoretyczną bo jej nie zrealizował) w swojej inwestycji w Bitcoina, Yassin kupuje więcej, dodając kolejne 3 BTC do swojego portfela w dniach poprzedzających WEF.

Jako HODLer z przekonania, Yassin udzielił porad nowym graczom w bessie:

„Czas być chciwym. Jeśli więc masz coś, co chciałeś zbudować, zrób, zainwestuj w cokolwiek. Wszystko jest teraz dostępne na wyprzedaży błyskawicznej. Jestem chciwy dzisiaj i przez następne 12 miesięcy.”

Yassin jest fanem Mędrca z Omaha, znanego również jako Warren Buffet, miliardera i biznesowego potentata odpowiedzialnego za Berkshire Hathaway. W 1986 roku Buffet napisał list do inwestorów, który ukuł popularny frazes inwestorski.

Według Buffeta, inwestorzy powinni „bać się, gdy inni są chciwi i być chciwy, gdy inni się boją”.

Popularna strategia inwestycyjna została przejęta przez świat kryptowalut. Wyrażenie to z grubsza oznacza „kup dip” (kup w dołku).

Jeśli chodzi o Yassina, żartuje on, że „teraz jest dobry czas dla Bitcoina”, po dodaniu 3 BTC do swojego portfela, gdy cena wynosiła poniżej 30 000 USD. W międzyczasie jest podekscytowany zbudowaniem społeczności kryptograficznej i niewątpliwie zabierze swoją publiczność w podróż w głąb króliczej nory Bitcoina.

Influencer z 50 000 000 widownią ma poważny wpływ na swoich podopiecznych. Zrozumienie potrzeby edukowania mas w sferze kryptowalut to bardzo potrzebna inicjatywa w przestrzeni społecznej.

Publiczne doświadczenie ryzyka inwestycji 500 tys USD należy odważnie ocenić i docenić. Z pewnością takie „małe wieloryby” bitcoinowe, których liczba stale rośnie, mogą przyczynić się urzeczywistnienia tezy, że teraz to najlepszy czas na kupowanie kryptowalut.

Może Cię zainteresuje:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx