BlueMove – prosty poradnik pod airdrop

BlueMove może pokusić się o airdrop

Platforma BlueMove może pokusić się w przyszłości o airdrop

Ponieważ niedawno opublikowany artykuł Sui – kompletny poradnik pod Airdrop dobrze się przyjął, postanowiłem więc napisać kolejną choć oczywiście niepowiązaną z poprzednią część serii typu działania pod airdrop. Dziś na tapet weźmiemy platformę z ogromnym potencjałem, ponieważ obsługuje ona dwa najgorętsze łańcuchy ostatniego czasu pod względem spekulacji o airdropie. Mowa tu o oczywiście o BlueMove, na którym uświadczymy ekosystemów takich jak Aptos oraz Sui. Częściowo wspominałem już o tej platformie w poprzednim poradniku, lecz dziś przeanalizujemy ją „od deski do deski”. Zaczynajmy!

Dołącz do discorda BlueMove: https://discord.gg/bluemove

Crew3 to kluczowy element strategii pod potencjalny airdrop

O tej platformie wspominałem wam już przy okazji poprzedniego poradnika. Każdemu kto jeszcze go nie widział, zachęcam gorąco do przejrzenia ponieważ spektrum działań wystawiających na potencjalny airdrop od ekosystemu Sui jest tam naprawdę spory, i wydaje mi się, że wykonanie przynajmniej części spośród zaprezentowanych rzeczy może sowicie nas wynagrodzić w przyszłości. Tymczasem, po raz kolejny zapraszam was abyście dołączyli do społeczności BlueMove na platformie Crew3, która funkcjonuje jako zbiór zadań dla wczesnych użytkowników, i na podstawie ich aktywności twórcy zazwyczaj decydują później o przyznaniu bądź nie airdropa. 

Dołącz do Crew3 BlueMove – kliknij tutaj

Wykonuj codziennie nowe zadania, aby pokazać że jesteś aktywnym testerem.

Portfele potrzebne do obsługi BlueMove – one także mogą zrzucić airdrop

Tak, to co napisałem jest prawdą. Z racji tego, że wspomniana platforma operuje aktualnie wyłącznie na blockchainach Aptos oraz Sui, które to przecież są bardzo młodymi łańcuchami bloków, to wykonując czynności z użyciem dedykowanych im portfeli, możemy wystawić się na potencjalny airdrop od samych walletów. Proponuję pobrać w formie przeglądarkowej wtyczki przynajmniej po dwa portfele dla każdego ekosystemu. Poniżej zamieszczam linki, aby uprościć wam wybór.

Aptos
Martian Wallet – kliknij aby pobrać
Pontem Wallet – kliknij aby pobrać

Sui
Suiet – kliknij aby pobrać
Sui Wallet – kliknij aby pobrać

Platforma BlueMove działa na Aptosie już na mainnecie, więc będziecie potrzebować realnych środków. Sui natomiast nadal jest w fazie devnet/testnet więc nie angażujecie w działania swoich pieniędzy.

Uniwersalny link do platformy BlueMove: https://bluemove.net/

Jak działać pod airdrop na BlueMove?

Wchodzimy w wyżej podany link i naszym oczom ukazuje się strona główna. Na początku zjeżdżamy na sam dół, gdzie znajdują się linki do social media projektu. Dołączcie do kanału na Telegramie oraz zaobserwujcie profil BlueMove na Twitterze. Teraz wróćcie na górę strony głównej. Sieć na której chcemy operować wybieramy w bardzo prosty sposób. W widoczne na górze ekranu logo ekosystemu Aptos klikamy jeśli chcemy przełączyć się na Sui, i analogicznie klikamy w logo Sui jeśli chcemy powrócić na Aptos. Logo, które aktualnie widzimy określa na jakiej sieci obsługiwanej przez platformę się w danym momencie znajdujemy. Jeśli nie chcemy zmieniać sieci, to po prostu nie klikamy loga.

Airdrop od BlueMove ma dużą szansę realizacji
Logo Sui mówi nam o tym, że aktualnie platforma będzie działać w tej sieci

Co dalej? Teraz wszystko już zależy od was. W przypadku Sui trzeba polować na okazje i raz na jakiś czas zerkać czy pojawił się nowy launchpad, gdyż na ten moment nie można tam jeszcze kupić NFT od ręki. W przypadku Aptosa sprawa jest dużo prostsza. Operujemy już na mainnecie, więc mamy do czynienia z pełnoprawnym marketplacem i możemy nabyć co tylko nam się podoba. Piłeczka jest po waszej stronie.

Nie zapomnij zostawić feedbacku

Pamiętajcie tylko, że każdorazowo nabyte NFT niezależnie od sieci, powinniście wstawić na discordzie BlueMove na kanał #share-your-nft. Tym samym dołączcie do screena adres portfela, przez który realizowana była transakcja. Pokażecie w ten sposób twórcom, że jesteście aktywnymi testerami, bądź w przypadku Aptosa, że podoba wam się akurat ich marketplace i chętnie z niego korzystacie. Co istotne, wykonując transakcje na platformie, wystawiamy się także na airdrop od portfeli, na których operujemy. Mądre i zasadne działanie. Czego chcieć więcej? Wiem! Jeszcze więcej airdropów:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze