Biuro kantoru FlyingAtom otwarte w Tarnowie

Początek listopada przyniósł kolejną wiadomość o rozwoju sieci kantorów kryptowalut FlyingAtom. Nowe biuro do wymiany kryptowalut znajdziemy w Tarnowie. Punkt FlyingAtom Tarnów znajdziemy na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Słonecznej 28-30.

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. FlyingAtom działa na polskim rynku już od 2015 roku. Od tego czasu stale rozszerza sieć swoich placówek i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać z 15 biur stacjonarnych oraz 42 bitomatów. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut. 

Bitcoin, Ethereum, USDT i wiele innych

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można wymieniać całą gamę dostępnych kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, USDt, DOT, DOGE, LTC to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Trochę węższy wybór coinów mamy w przypadku transakcji dokonywanych w Bitomatach. Jednak i tu FlyingAtom rozszerzył jakiś czas temu swoją ofertę (Nowe kryptowaluty dostępne w Bitomatach FlyingAtom). Obecnie w urządzeniach tej firmy wymienimy BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom Tarnów

Kantor kryptowalut w Tarnowie jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 – 16:30. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-470 lub tarnow@flyingatom.com.

Biuro FlyingAtom Tarnów jest też nowym punktem kantoru FlyingAtom Gold. Możecie w nim dokonywać zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz odbierać zamówienia składane przez stronę FlyingAtom.gold .

Biuro w Tarnowie jest drugim punktem FlyingAtom w województwie małopolskim. Do tej pory z usług kantoru mogliśmy korzystać w stolicy województwa Krakowie.

W Tarnowie możemy skorzystać też z bitomatu FlyingAtom. Urządzenie znajduje się w Gemini Park Tarnów, ul. Nowodąbrowska 127 obok sklepu Eurofirany i Manzin.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx