Bitmarket | Tajemnica podwójnych wypłat w latach 2015 i 2017

Sprawa upadku Bitmarketu rozgrzewa do czerwoności nie tylko Poszkodowanych, ale również wszystkich tych, którzy kiedykolwiek mieli coś wspólnego z giełdą i jej działalnością. W sposób jak najbardziej naturalny uzytkownicy przypominają sobie o pewnych kwestiach i z chęcią dzielą się nimi ze społecznością.

Jedną z tych osób jest Paweł Nijakowski, który przesłał do naszej Redakcji swoje obserwacje w tym temacie. Bardzo prawdopodobne, że niektórzy z Was przeżyli podobne zdarzenie. Komentujcie.

W 2015 roku miałem ciekawą przygodę z Bitmarket. Mógłby to być dowód na ich niegospodarność i pokazać w jaki sposób mogli stracić kiedyś dużo waluty. Brakujących bitcoinów może właśnie trzeba szukać u użytkowników Bitmarket.


8 lipca 2015 zleciłem wypłatę 6.80 BTC, która z przyczyn technicznych nie przeszła. Zgłosiłem się do supportu i po niedługim czasie wypłata została zrealizowana, ale dwa razy. Bitmarket się nie zorientował. Zamiast kryptowaluty o wartości 1800 USD otrzymałem ponad 3600 USD.  Napisałem do nich o tym fakcie i zwróciłem to co za dużo mi wypłacili. Tutaj screen z zendeska z ticketem.


Co ciekawe, podzieliłem się tą krótką historią na jednej z grup FB powstałych dla osób poszkodowanych przez Bitmarket. Jeden z użytkowników miał podobną sytuację kilka razy w 2017 roku. Czy to oznacza, że ta “dziura” istniała przez 2 lata lub dłużej? Ile osób świadomie i celowo w ten sposób wypłacało podwójnie?

źródło: tutaj

Jeżeli masz podobne doświadczenia „podwójnych wypłat” z Bitmarketu, skontaktuj się z nami na redakcja@bithub.pl

Sprawa zamknięcia Bitmarketu na Bithub.pl

Cały czas możecie śledzić informacje, tropy i ustalenia, które dostarczamy Wam codziennie

Dotychczasowe relacje:

Marcin Aszkiełowicz przerywa milczenie – tłumaczenie prezesa Bitmarket

Upadek Bitmarket – informacje | Aktualizacja 11/07/2019 godz. 21:20 | Graf balansu dziennego BTC Bitmarket

Kolejna polska giełda upadła – Bitmarket kończy działalność

Informacje od Mariusza Sperczyńskiego w sprawie okresu jego działalności z BitMarket uzyskane przez Bithub.pl

Informacje o działaniach w sprawie pomocy poszkodowanym w sprawie Bitmarketu prowadzonych przez Bithub

Wiadomości Bitmarket Poszkodowani – Kwestie informacyjne i koordynacja działań

Komentarze